Jak oceniacie XONE po czasie?

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Pytanie oczywiście do tych, co mają. Jak z biegiem czasu oceniacie Xboxa One?
Hejt już raczej opadł, a dla mnie czy gra ma 1080p czy 900p nie robi zbytniej różnicy, to są tylko cyfry.
Chcę wiedzieć, jak w praktyce spisuje się ta konsola. Korzystacie np. z funkcji kinecta, czy jednak robi za ozdobę?
Pytam, bo zastanawiam się nad kupnem.
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Ja już mam trzecią i w tej również rozłącza mi się controller co jakiś czas.
Dzisiaj również (tylko w Watch Dogs) controller generuje zbyt silne wibracje gdy strzelam.
Ogólnie mam już dość tej konsoli i jej ciągłych usterek.
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
o_O A to jakiś problem na szerszą skalę, czy Ty masz takie szczęście?
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Sam oceń: Xbox.com Forums
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ReaperLIVEp ja nie wiem co ty robisz z swoim xboxsem mo pokoju nim napier... ze ci sie tak psuję ? trochę to dziwne. co do mojej konsoli i mojej opinii werdykt jest następujący, na konsoli gra się przyjemnie pad rewelacyjnie leży w dłoniach co do konsoli i kinekta wszystko działa poprawnie, czasem zdarzy się jakiś błąd w postaci lekkiego laga w menu konsoli ale to ponoć wina xboxlive który jest w tym momencie aktualizowany , kinekt dobrze rozpoznaje polecenia ale nie wiem czy to dzięki aktualizacji czy jak ale mam wrażenie ze lepiej rozpoznaje moje słowa niż na początku, raz zdążył mi sie błąd gdzie będąc w grupie rozmawiałem z ludźmi a kinekt wykrył z mojego dialogu słowo Xbox i aromatycznie włączył sie podręcznik komend przerywając grę, innym razem konsola sam nie wiem czemu uruchomiała mi jedna z aplikacji podczas gry co było bardzo denerwujące, na szczęście reset i po sprawie. Podsumowując konsola xone daje mi sporo rości z gry jak i masę funkcji z nią lub nie z nią związanych choć sa w niej błędy jakoś zbytnio to nie przeszkadza, ostatnio co miesięczne aktualizacje stale cos naprawiają i wprowadzają ulepszenia.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
nie lepiej poczekać z opiniami jak xO będzie dostępny do kupienia w kraju?
na razie zbyt dużo osób nie może się wypowiedzieć a po premierze na pewno % znacznie skoczy.
 

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Ja póki co nie mam zastrzeżeń, ale też i nie katuje jej codziennie. To moja pierwsza konsola, także nie mam porównania, mi osobiście do grania służy PC. Konsole kupowałem głównie pod kątem Kinecta, zatem jestem zadowolony.
Rozpoznaje graczy bardzo dobrze, co zaczyna mnie irytować ;) i zastanawiam się jak to wyłączyć, bardzo fajnie ćwiczy się przy Xbox fitnes i gra w kręgle na Kinect Sports Rivals.
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja już mam trzecią i w tej również rozłącza mi się controller co jakiś czas.
Dzisiaj również (tylko w Watch Dogs) controller generuje zbyt silne wibracje gdy strzelam.
Ogólnie mam już dość tej konsoli i jej ciągłych usterek.
Zbyt silne wibracje??? buhahahahhahahhahahhahahahhahahhahahahahahhahahahhahahahahahahhaah - wibracje na triggerach w czasie strzelania wymyślił i dodał producent gry (co jest rewelacyjne) a nie konsola.Pozatym jakie te ciągłe usterki???
 

Rolex

Banned
konsola znakomicie się spisuję nie mam z nią jakichkolwiek problemów
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja powiem tak kupiłem okazyjnie nowke za 1400 zł i nie żałuję co prawda dla mnie kinect to zbędna zabawka, ale jak już jest to od czasu do czasu można się pobawić. Gra mi się przyjemnie, jestem zadowolony. Jedyny problem jaki mnie spotkał to kilka razy spadły mi FPS w BF4.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

rwrhwtfok

Użytkownik
Użytkownik
ja Xboxa One nie wybrałem z prostych przyczyn. Irytuje mnie to, że konsola się sama rządzi (Kinect i automatyczne włączanie profilu), oraz, że kinect ciągle słucha. W dodatku jak dla mnie jest tam ZA DUŻO bajerów, których większości zapewne nie użyję. Dlatego wybrałem PS4.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja Xboxa One nie wybrałem z prostych przyczyn. Irytuje mnie to, że konsola się sama rządzi (Kinect i automatyczne włączanie profilu), oraz, że kinect ciągle słucha. W dodatku jak dla mnie jest tam ZA DUŻO bajerów, których większości zapewne nie użyję. Dlatego wybrałem PS4.
i po co wypowiadasz sie nie na temat? to jest temat o XBOX ONE dla ludzi ktorzy go MAJA a nie dlaczego go nie kupili... nie dziwie sie ze XO ma dla ciebie za duzo bajerow skoro z czytaniem ze zrozumieniem sa problemy


a na temat, po slabych poczatkach z wadliwa pierwsza konsola z obecnej jestem bardzo zadowolony, pad jest super a i gra sie znakomicie, tryb uspienia fajna sprawa a komendy glosowe tez daja rade, czekam teraz na jakies porzadne gierki bo te co mam to juz przeszedlem a narazie nic ciekawego oprocz UFC sie nie szykuje na nowa generacje, ogolnie polecam
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
po ok 5ciu miesiącach używania konsoli i korzystania z xbox live , było średnio na jeża jest dużo lepiej sporo poprawek zmian w systemie jest pod ciągłym wspieraniem developerów , osobiście brak problemów technicznych z konsolą brak przegrzewania się usterki jak w x360 RROD , brak problemu z rozłączaniem się padów itp mam 2 różne jeden z zestawu z konsolą i drugi osobny z akumulatorem play & charge + na zmianę akumulatorki energizer starczają na bardzo długo , gier coraz więcej i zapowiedzi dobrych tytuów , brak już mi miejsca na dysku i bardzo czekam (nie tylko ja) na możliwość podpięcia zewnętrznego dysku na usb która jest zapowiedziana poprzez aktualizację w czerwcu , promocje na xbl częstsze tańsze gry od tego miesiąca startują gry w usłudze gold , waham sie z zamiarem późniejszego kupna ps4 dopiero jak cena i gry będą w stanie mnie skusić pomimo Nieco lepszej jakości/wydajności sprzętu ps4 (rozdzielczość), jeśli dziś miałbym wybrać to wybrałbym ponownie XO tym razem bez kinekta (średnio używany) taniej z polskiej sprzedaży oficjalnej jak bedzie w PL , podchodzę z założenia jakość usług sieciowych + gry które mnie przyciągnęły i podobają mi się + dobrze wykonanym padem plus za to
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
Zbyt silne wibracje??? buhahahahhahahhahahhahahahhahahhahahahahahhahahahhahahahahahahhaah - wibracje na triggerach w czasie strzelania wymyślił i dodał producent gry (co jest rewelacyjne) a nie konsola.Pozatym jakie te ciągłe usterki???
Zbyt silne=controller rzęzi jak niegdyś elektryczne młynki do kawy-dokładnie tak go słychać i tak czuć.
W innych grach, jak BF4, Dead Rising czy Plants vs. Zombies wibracje są gładkie i przyjemne.
Do prawdy myslales, ze chodzi mi o wibracje na trigerach?
 

sputnik

Użytkownik
Użytkownik
Ja posiadam XONE od poczatku grudnia. Posiadam rowniez x360. Z zakupu jestem jak najbardziej zadowolony. po aktualizacjach w zasadzie nie ma nic juz bardzo irytujacego. Pad naprawde jest rewelacyjny, z jego wykonaniem jest juz gorzej, ale czas pokaze ile jest w stanie zniesc. Jedyna rzecz na ktora moge narazie narzekac to ceny gier i akcesorii :/ ale miejmy nadzieje, ze po wrzesniu sie to zmieni :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zbyt silne=controller rzęzi jak niegdyś elektryczne młynki do kawy-dokładnie tak go słychać i tak czuć.
W innych grach, jak BF4, Dead Rising czy Plants vs. Zombies wibracje są gładkie i przyjemne.
Do prawdy myslales, ze chodzi mi o wibracje na trigerach?
to zmien pada bo ja mam dwa i w obu wibracje sa ciche
 

BBBB

Użytkownik
Użytkownik
Nikt raczej nie przyzna się do tego że kupił gówno, nie mówię tutaj o xbox one tylko ogólnie, w przypadku każdego zakupu.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Nikt raczej nie przyzna się do tego że kupił gówno, nie mówię tutaj o xbox one tylko ogólnie, w przypadku każdego zakupu.
ja mogę się przyznać że swego czasu zakupiłem "gó*no" w postaci 7 x ps2 tak 7 pe es dwójek prawie każdy z modeli mogłem uzywać na którym to sprzęcie były/są kozackie gry a jedną wadą były słabe BARDZOoo lasery padające hurtowo czy to na orginałach/backupach... konkurencja ma lepiej w tej akurat rzeczy z doswiadczenia wiem swojego i znajomych , za 2 lata będę mógł się wypowiedzieć jak wygląda sprawa z awaryjnościa nowych konsol XO i ps4 heh obstawiam faworyta jak zawsze , moze inni mają swoje podobne spostrzezenia ?
 

crosk

Xbox One
Xbox One
u mnie padl Kinect po pierwszym tyg uzytkowania konsoli. Po prostu, z dnia na dzien przestal dzialac. Oczywiscie wymienili mi na nowy i od tamtej pory zadnych problemow.
 

warone

Banned
Użytkownik
ja Xboxa One nie wybrałem z prostych przyczyn. Irytuje mnie to, że konsola się sama rządzi (Kinect i automatyczne włączanie profilu), oraz, że kinect ciągle słucha. W dodatku jak dla mnie jest tam ZA DUŻO bajerów, których większości zapewne nie użyję. Dlatego wybrałem PS4.
Co ty tu w ogóle robisz ? Temat XO a ty z PS4 .

Mogli byście zrobić na forum możliwość minusowania postów .

Co do tematu to ja jestem zadowolony z zakupu i gdybym szedł dziś do sklepu zdecydował bym podobnie . Konsola jak na razie dobrze się sprawuje na początku jedynie kłopot był z tym ze wywalało podczas grania do menu ale to od czasu do czasu nie żeby co chwile i codziennie . Konsola u mnie chodzi codziennie po kilkanaście godzin jak nie gram ja to gra zona i nie grzeje się za specjalnie jak to było w x360. Co do kinecta fajna sprawa choć ja go specjalnie nie używam czasem z nim pogadam by przeskoczyć w jakieś menu lub coś odpalić , ale zona sobie go chwali (częściej używa).

Po którejś aktualizacji miałem tez lekkie przycinki w menu ale po 2 dniach ustały i już się nie pojawia nie wiem może to nawet nie ma nic wspólnego z konsola a z Live coś się działo .
Sama konsola w sobie jest fajna na początku te wszystkie pierdoły typu YT, Twitch i inne mnie nie interesowały ale po czasie się przekonałem do tego ze ja nie muszę z tego korzystać ale tez nie przeszkadza mi to a innym może się podobać i być użyteczne , tak jak pierdoły w telefonach jednym się przydają innym nie a telefon tez powinien tylko być do dzwonienia :)

Nie miałem tez problemów jak kolega wyżej co ma masę usterek ze swoja konsola padem czy czym tam jeszcze może niech sprawdzi czy ma faktycznie Xboxa a nie coś podobnego :) A tak poważniej to naprawdę problemu na dzień dzisiejszy z nią nie ma nie to co z poprzedniczka gdzie 2 sztuki poszły do kosza 3 . Pady się sprawdzają ten z zestawu jak i ten dokupiony jak na razie działają i wszystko jest ok .

Jak bym miał tej konsoli dać ocenę dal bym jej 8/10 bo ideałów nie ma :)
 

Do góry Bottom