jak odpalać gry z xbr?

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Jako że niedługo będę mieć xbr chciałem się doedukować jak należy gry przygotować ? Wystarczy sam plik iso ? Trzeba go jakoś przerobić czy wystarczy copy to hdd ?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Instalujesz grę na HDD potem odpalasz NXE2GOOD i gra działa bez płytki.
Tak widziałem na Youtube więc nie wiem czy dobrze ci odpowiadam.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jesli masz plyte z gra to wlasnie tak ;) A zeby to zrobic bez plyty to:
- rozpakowujesz iso i uruchamiasz przez np xexmenu lub freestyle dash
- konwertujesz iso programem iso2god i wrzucasz na hdd xboxa, wtedy gre mozesz odpalac z biblioteki gier od razu
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
a jakieś patche , ss , wave ? Domyślam się , że nie muszę sobie zawracać tym głowy ? Co z płytami wielosesyjnymi ? I co z update umieszczonymi na płycie , nie będzie krzyczał klocek o update ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak grasz bez plyty to nic cie nie obchodzi, ale wgraj sobie LT lub xtreme i nic cie nie bedzie obchodzic przy plytkach. Jesli chodzi o update to zawsze jest update do xbr zanim nowszy update pojawi sie na plytkach.
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
A jeśli chcę uruchomić przez xexmenu to iso muszę rozpakować programem xbox backup creator, tak? Jak już je rozpakuję to do jakiego katalogu mam to wrzucić na hdd? I który sposób jest szybszy? Bo jak do tej pory to przerabiałem obrazy programem iso2god(co zajmuje ok.15-20 minut) i wrzucałem do content/0000000... (kolejne 15 minut co daje w sumie ok. 0,5 h). Który więc sposób jest szybszy i lepszy?
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj puściłem Risena przez iso2god i okazało się , że gra po przerobieniu ma tylko ~2,5GB . To jest cała gra ? Wierzyć mi się nie chce , że gra została odchudzona o 5 GB
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
michu - jak dla mnie iso2god to najbardziej elegancki sposob odpalania gier i raczej nic nie zmeini mojego zdania ;)

lkimylpbjq - jesli iso2god nie wywalilo zadnych bledow to wlasnie tyle zajmuje gra ;)
 

lkimylpbjq

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze jedno pytanko . Tym razem o dysk . Jak należy go przygotować pod zmodyfikowane gry ? Wiem że musi być fat ale co dalej ? Wrzucać bezpośrednio czy musi być zachowana jakaś struktura folderów ?
 

Do góry Bottom