1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak odróżnić przeróbkę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawid12242000, Styczeń 30, 2018.

1. dawid12242000

dawid12242000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema. Kupiłem jakiś czas temu Xbox 360 przerobionego i dostałem pełno gier do niego wiec to ze jest przerobiony niezbyt mnie interesowało ale teraz gry mi się pokończyły i nie mam w co grać i szukałem na forum ale nie znalazłem akurat jak to zrobić nie chodzi mi jak przerobić tylko jak zobaczyć to jest przerobione i jak gry na to wtedy robić widać ślady otwierania na nim chodzą gry oryginalne i mam 2 gry nie oryginalne (dostałem razem z konsola) też działaja konsola to Xbox 360 fat bez dysku twardego mam podłączony dysk zewnętrzny i wystarcza. Z góry dzięki.
    P.S. wiem że jest przeróbka pal, rf, lt3, lt2 i chyba jeszcze jakieś ale nie wiem jaką mam o to mi chodedzi

Ostatnia edycja: Styczeń 30, 2018
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3129
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    LT - sprawdzasz wkładając płytę, wersję LT sprawdzasz mając płyty z grami pod dane LT.
    RGH to proste, po naciśnięciu przycisku od napędu na wyłączonej konsoli konsola się uruchamia i powinien być napis XELL wtedy jest to RGH.

4. dawid12242000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nic się nigdy nie wyświetlało korzystam jak z nieprzerobionej nie licząc tych 2 gier ale wkładam i działa far cry 4 (to ta nie orginalna) instaluje się na dysk zewnętrzny i działa

czyli metodą prób i błędów ściągam grę pod lt2 instaluje na płycie odpalam jak nie to lt3 jak nie to dalej tak? bo tak to rozumiem czy jakąś specjalną płytą?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Styczeń 30, 2018
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4960
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ta

6. dawid12242000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: