jak odróżnić przeróbkę

dawid12242000

Świeżak
Świeżak
Siema. Kupiłem jakiś czas temu Xbox 360 przerobionego i dostałem pełno gier do niego wiec to ze jest przerobiony niezbyt mnie interesowało ale teraz gry mi się pokończyły i nie mam w co grać i szukałem na forum ale nie znalazłem akurat jak to zrobić nie chodzi mi jak przerobić tylko jak zobaczyć to jest przerobione i jak gry na to wtedy robić widać ślady otwierania na nim chodzą gry oryginalne i mam 2 gry nie oryginalne (dostałem razem z konsola) też działaja konsola to Xbox 360 fat bez dysku twardego mam podłączony dysk zewnętrzny i wystarcza. Z góry dzięki.
P.S. wiem że jest przeróbka pal, rf, lt3, lt2 i chyba jeszcze jakieś ale nie wiem jaką mam o to mi chodedzi
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
LT - sprawdzasz wkładając płytę, wersję LT sprawdzasz mając płyty z grami pod dane LT.
RGH to proste, po naciśnięciu przycisku od napędu na wyłączonej konsoli konsola się uruchamia i powinien być napis XELL wtedy jest to RGH.
 

dawid12242000

Świeżak
Świeżak
nic się nigdy nie wyświetlało korzystam jak z nieprzerobionej nie licząc tych 2 gier ale wkładam i działa far cry 4 (to ta nie orginalna) instaluje się na dysk zewnętrzny i działa

czyli metodą prób i błędów ściągam grę pod lt2 instaluje na płycie odpalam jak nie to lt3 jak nie to dalej tak? bo tak to rozumiem czy jakąś specjalną płytą?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
czyli metodą prób i błędów ściągam grę pod lt2 instaluje na płycie odpalam jak nie to lt3 jak nie to dalej tak? bo tak to rozumiem
Ta
 

dawid12242000

Świeżak
Świeżak
dziękuje
 

Do góry Bottom