Jak podłaczyc klawiature i myszke do x360 ?

seba17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Prosze bardzo o pomoc w tej sprawie bo pasuje mi klawitura i myszka do Halo3 i wszystkich CoD
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak chcesz wydac 250 -300 zł za adapter do podlaczenia klawiat i mychy to jest taka opcja
ale wg mnie nieoplacalna
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
To po co kupowałeś Konsole?
Rozwiązanie: Peripherals: XCM XFPS Xbox 360 Keyboard/Mouse Adapter In Action
 

seba17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To po co kupowałeś Konsole?[/url]

Bo po co mam wydawac majatek na kompa i wymieniac czesci co rok albo i poł ??
To trzeba bedzie sobie jakos poradzic bez klawiatury i myszki ;)
 

icepopo

Użytkownik
Użytkownik
gdy mam klawe na usb moge ją podłączyć bez żadnych przejściówek do konsoli i uzywać wyłącznie do pisania?
 

MCyktor

Użytkownik
Użytkownik
Tak :)
 

xman

Banned
czesc, wiec jak mam klawiature na usb i myszke na usb to czytez moge podlaczyc to do portow usb z przodu ? i bedzie wszystko git dzialac ?
 

hadhold

Użytkownik
Użytkownik
czesc, wiec jak mam klawiature na usb i myszke na usb to czytez moge podlaczyc to do portow usb z przodu ? i bedzie wszystko git dzialac ?
Nie nie bedzie działac musisz kupic adapter, tak jak tam kolega wyzej wymienił;] Koszt takiego to w granicy 300zl. Ale widziałem kiedys ze samemu można takie coś zrobić. ;p
 

xman

Banned
dzieki za odp, za malo się na tym znam zeby sie bawic samemu , predzej kupie adapter :) ale i tak pewnie zostane przy padzie :D
 

12slonio12

Użytkownik
Użytkownik
Kolego hadhold,
czy możesz poszukać źródła z którego masz informacje że można samemu zrobić taki adapter do podłączenia klawiatury i myszki do x360.
Trochę zajmuję się lutowaniem i chętnie przyjrzę się tematowi.

Edit,
szukałem szukałem i znalazłem
http://obsiv.spaces.live.com/default.aspx?wa=wsignin1.0

Edit,
Jednak szukam dalej :)
 

Grower

Świeżak
Świeżak
Jeżeli myszka czy klawiatura jest na wyjście USB możesz ją podłączyć do X'a bez problemów. To samo tyczy się telefonów i innych urządzeń z wyjściem USB.
 

OmnfG

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli myszka czy klawiatura jest na wyjście USB możesz ją podłączyć do X'a bez problemów. To samo tyczy się telefonów i innych urządzeń z wyjściem USB.
podlaczyc mozesz tylko ze niebedzie dzialac ; d
 

Grower

Świeżak
Świeżak
podlaczyc mozesz tylko ze niebedzie dzialac ; d
Sam nie próbowałem, bo mam klawiaturę ze średniowiecza, ale z tego co widziałem na YT - wszystko elegancko współpracuje.
 

simonnt

Użytkownik
Użytkownik
Sam nie próbowałem, bo mam klawiaturę ze średniowiecza, ale z tego co widziałem na YT - wszystko elegancko współpracuje.
Ale tylko pisanie :)
 

OmnfG

Użytkownik
Użytkownik
gdyby sie dalo grac na myszce usb to nikt by xfpsa nie wymyslal tymbardziej za taka cene
 

kubus11

Świeżak
Świeżak
Wes koles jak ty chcesz grac na myszce i klawie to graj na kmpie, co moze jeszcze chcesz grac przez neta ? graj na yoju a nie ;/ to po co zes kupywal ta konsole?
 

Grower

Świeżak
Świeżak
Wes koles jak ty chcesz grac na myszce i klawie to graj na kmpie, co moze jeszcze chcesz grac przez neta ? graj na yoju a nie ;/ to po co zes kupywal ta konsole?
Jezu, daj spokuj człowieku. To jego wola, równie dobrze może na niej posadzić kwaty, Co Ci do tego ? Może ma słaby komputer, Geez...
 

12slonio12

Użytkownik
Użytkownik
@up
oj zgadzam się
jak się dorwie jakiś dzieciak fanboj (inaczej się tego nie da napisać) to aż szkoda czytać.
 

Eryk Kolorz

Świeżak
Świeżak
te same przejście usb

a jeżeli mam klawke i myszke do tego samego usb (do 1) to będzie działać (klawka i myszka są bezprzewodowe)
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Nie !! Musisz miec adatapter
 

Do góry Bottom