Jak podpiąć dysk z x360 do PC. Otwieranie obudowy. Archiwizacja danych itp.

janasa

Świeżak
Świeżak
siema,mój pierwszy post na forum,chociaż zaglądam już tu kawałek czasu. Do rzeczy. Po banie grzebie w konsoli jak sie da,podłlaczyłem twardy do pc za pomocą kabelka od microsoftu, w xplorer360 v2 ładnie widzi mi 3 partycje z xa,ale :) na partycji 0 mam pusto ,na partycji 2 mam dwa foldery TDBX i comability i plik index(chyba odpowiedzialne za emulacje xa1,nie wiem strzelam) no i na partycji 3,tak jak na 0 pusto. moje pytanie,czy po banie moje savy,profil i ogólnie x360:) nie chca mi sie pokazać gdzieś być muszą,chciałem powrzucać sobie premium themy ale gdzie?? usunołem z partycji nr.2 te folder i nic,po podłączeniu do konsoli wszystko w normie savy są profil ok,tylko gdzie to jest jak nie na twardym
 

Gr@ju

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam takie pytanie:
Jeśli w obudowie jest standardowy dysk 2,5'' to czy moge do Xa podłączyc dysk z lapka 2,5'' np 160Gb?

Bedzie mi to chodzic ?
 

janasa

Świeżak
Świeżak

makler6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a ja mam pytania z innej beczki .

gdzie się instaluje gra jesli na xboxie dałem "instaluj grę na dysk"?
i
jak wrzucić grę na dysk tzn. gdzie??
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
gdzieś w Content/0000000000000 (te zera to tak na oko .) / tu znów jakieś cyfry /000002 (chyba). Poznasz po dużej ilości plików w folderze.
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Chce podpiąć dysk z x360 do PC, ale nie mam kontrolera SATA na płycie głównej, zastanawiam się czy tak przelotka zadziała
ADAPTER IDE ATA na SATA Przejsciowka DYSKU Kabel (840457976) - Aukcje internetowe Allegro
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej nie kombinować z przelotkami tylko kupić kontroler sata pod PCI, np taki.
Ważne, aby był na chipsecie VIA(VT6421A).
 

gangster6669

Użytkownik
Użytkownik
Powinno zadziałać, ja podłączam dysk xboxa do laptopa za pomocą obudowy pod usb do dysków sata 2,5.
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Powinno zadziałać, ja podłączam dysk xboxa do laptopa za pomocą obudowy pod usb do dysków sata 2,5.
Masz z allegro tą obudowę, mógłbyś mi link podać?
 

hydro

Użytkownik
Użytkownik
mam oryginalny dysk do xboxa 360 120 gb czy jak go rozkrece i podlacze go bezposrednio do mojej plyty glownej wtyczka sata to nic z dyskiem nie bedzie? mam win 7
 

dom inik

Użytkownik
Użytkownik
po podłączeniu do PC i użycie xplorera 360 pożegnałem się z dyskiem na zawsze konsola go niewidzi!! ;/ może ten dysk doczegoś użyteczny da się go użwywać do filmó itd??
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Po najlepiej (tu rada dla wszystkich) dysk podlaczac za pomocą transfer kita. Podlaczajac go bezpośrednio kablem data istnieje ryzyko ze Windows coś będzie grzebal przy wykrywaniu dysku i skończy się to jak u kolegi wyżej.
 

dir

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja mam takie pytanie. Jeśli wgrałem grę arcade na dysk którą ściągnąłem z internetu to czy da się ją jakoś odblokować żeby działała jako pełna wersja a nie demo. Może jakieś zmiany w profilu albo czymś :)
 

87terlik87

Świeżak
Świeżak
Przeczytałem wszystko i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: Gdzie wgrać tematy.

Podłączam dysk Xbox 360 20gigowy SATA do PC, używam Xplorer360 :) Mam partycję 0,2,3. Partycję 2 i 3 widzę i właśnie pytanie. Gdzie mam te motywy WGRAĆ bym je widział w profilu? Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

-----

Uwaga znalazłem chyba odpowiedź: http://xboxforum.pl/poradniki-f71/poradnik-instalacja-update-theme-i-wiecej-33995.html <- Chyba to to :)
 

spinacz_2006

Świeżak
Świeżak
help..!!

witam .. a co jeżeli mam program Xplorer360 widac 3 partycje ale nie da sie na nie wejsc ??
 

szczurx

Użytkownik
Użytkownik
czy po wrzuceniu premium themes do odpowiednich folderow na hdd xboxa, beda mi one dzialaly? mam nieprzerobiona konsole
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Tak, będą chodzić.
 

Lobker

Użytkownik
Użytkownik
witam .. a co jeżeli mam program Xplorer360 widac 3 partycje ale nie da sie na nie wejsc ??
mam to samo co kolega jak mam wejsc??
 

Chrispotter

Świeżak
Świeżak
Windows widzi a konsola nie może ma ktoś jaką radę czy może coś źle złożyłem ? Ma może ktoś fotkę z tą silikonową nakładką?
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Podziękuj swojej płycie głównej, że uszkodziła ci pierwsze bity z zabezpieczeniami. Jak to naprawić jest gdzieś na forum.
 

Do góry Bottom