Jak podpiąc HDD z PC do Xboxa360[BEVS, BEVT, BEAS, BJKT, BEKT, Velociraptor]

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie robi se pod windows tylko pod dos. Jak z tutka przygotowac usb wgrac hddhackr bajnowszy oraz bin do dysku. Wpisac hddhackr i wybrac odpowienia opcje

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Larsson

Użytkownik
Użytkownik
To dam koledze w takim razie, on to ogarnie na stacjonarnym. Ciekawe czy mu się uda. Kupiłem taniutko 250GB i chcę go pod xbox'a. Ale, że tyle trudności będzie to się nie spodziewałem : ) Ale jak chce się taniej, zawsze tak jest.

Dysk zrobiony, lecz nastał kolejny problem. Mam LT 2.0 i nagrywam wszystkie gry iHasem. Do momentu kiedy podpiąłem dysk, gry nie działają. Zrzucają się normalnie, ale jak odpalam pokazuje błąd. Pomocy.

Jeśli Twój post wyprzedza również Twój - a temat nie znajduje się w dziale Giełda - używaj opcji "Edytuj
~z0nk31
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Panowie zajmuje się ktoś tu na forum robieniem takich dysków ?
Potrzbowałbym takiego 250 bądź 320 ale w czarnej obudowie.
Ewentualnie podrzuć ktoś plik bin dla dysku 250 GB

jest od tego dział USŁUGI - tam załóż odpowiedni temat
~z0nk31
 

krzysiekao14

Użytkownik
Użytkownik
Czy można tą operację zrobić na przejściówce USB->SATA ?.
 

klik34

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałbym podłaczyć dysk od xboxa slim 250 gb do pc za pomocą dwóch kabli do pc (Sata i zasilajacy) tak wiec jego format na ntsc wchodzi w grę i mam takie pytanie czy jeżeli chciałbym go podłączyć spowrotem do xboxa bedzie dzialac po wykonaniu wszystkiego z tutoriala ?

I czy podłączając dysk od xboxa do pc bez rozbierania obudowy (porty są na wierzchu przecież) bedzie wszystko działać ? Zaznaczam chce miec po prostu drugi dysk 250 gb w pc
 

Toudi1111

Świeżak
Świeżak
Witam jestem nowy, z żadnym doświadczeniem. Potrzebuje pomocy z przerobieniem dysku 250 gb. Dziękuję za pomoc i zrozumienie
 

m1si0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy da się dysk 500GB jakoś przerobić (czy w ogóle trzeba) żeby śmigał w X360 Slim, ale w środku (nie jako zewnętrzny) ?? Konsola posiada RGH + Freestyle Dash. Czy to w ogóle w czymś pomaga (bo z tego co czytałem FSD pomaga w odczytywaniu większych dysków - czy tylko tych podpiętych pod USB??)
 

TigraTeam

Banned
Czy da się dysk 500GB jakoś przerobić (czy w ogóle trzeba) żeby śmigał w X360 Slim, ale w środku (nie jako zewnętrzny) ?? Konsola posiada RGH + Freestyle Dash. Czy to w ogóle w czymś pomaga (bo z tego co czytałem FSD pomaga w odczytywaniu większych dysków - czy tylko tych podpiętych pod USB??)
Wkladasz dysk formatujesz z pozycji konsoli i dziala,pod rgh dyski do 2tb dzialaja
 

m1si0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z tego rozumiem, że nie muszę tych dziwnych serii WD szukać i przerabiać?? Po prostu kupuję jakikolwiek 2,5" i konsola normalnie widzi dysk, daje mu formata z pod konsoli i wszycho ?? :)

I cały czas żeby nie było - rozmawiamy o podmianie tego dysku 250GB. Bo że da się za napęd podłączyć dysk to już gdzieś wyczytałem :p


Czy ktoś mógłby się w tym temacie coś jeszcze wypowiedzieć ?? Bo nadal nie wiem czy w istniejącą "kieszeń" można wsadzić większy dysk (np. 1TB) i bez przerabiania.
 

marcinc76

Świeżak
Świeżak
Panowie chciałem się upewnić czy dysk: Western Digital WD2500BPVT • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław będzie pasował po przerobieniu do SLIM'ki? z tego co pisza na HDDHackr v1.30 Build 20110303 od wersji wersja 1.24 jest obsługa dysku: BPVT
 

m1si0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Teraz już zostałem oświecony przez pewnego forumowicza i w 100% wiem iż po przerobieniu RGH działa każdy dysk (na pewno 1TB) i nie trzeba go przerabiać !
 

marcinc76

Świeżak
Świeżak
Pomoże ktoś czy dysk: Western Digital WD2500BPVT • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław będzie dobrym dyskiem do slimki ?? Nie posiadam RGH tylko LT 3.0 ??
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak podpiąc HDD z PC do Xboxa360[BEVS, BEVT, BEAS, BJKT, BEKT, Velociraptor]

Przeczytaj 1 post tematu.początek chociaż

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

marcinc76

Świeżak
Świeżak
zanim zadałem pytanie, przeczytałem go.
czy masz na myśli ten fragment :
Dysk WD z serii:
- WD Scorpio BEVS/BEAS
- WD Scorpio Blue BEVS/BEVT
- WD Scorpio Black BEKT/BJKT
- WD VelociRaptor
- Pendrive/dyskietka
jeżeli tak to nie jest wyszczególniony model o który pytam, natomiast na stronie: http://www.xboxhacker.org/index.php?topic=11813.0 w opisie wersji 1.24 jest ten model wyszczególniony dlatego chciałem się upewnić zanim dokonam zakupu
 

GNYSU1

Świeżak
Świeżak
Mam problem . Wyświetla się takie coś ?
http://www.iv.pl/images/20886105672049980052.jpg
Używam Win 7 x32 Ultimate . Pomóżcie bo raz udało mi się to zrobić tylko zrąbałem dysk podpinają pod winde i usunęło pliki od x-a . Teraz sformatowałem go widzi go system jest czysty ale nie mogę go zbootować ... Pomoże ktoś ? Po postach nie mogę ogarnąć po tyle tego jest że ciężko przejrzeć wszystko a przy okazji resetować kompa i zmieniać dyski ;/ .
 

szaman89

Banned
Świeżak
witam, przeflashowalem dysk 25000bevs 250 gb programem zgodnie z instrukcją jednak ani xplorer 360 ani xbox nie czyta mi dysku. zna ktoś mozliwy powód?
 

GNYSU1

Świeżak
Świeżak
Raczej nikt nie odpowie bo chyba nikt tego nie czyta :(
 

Krzysiek Kosz

Świeżak
Świeżak
czy konsola musi byc przerobiona ?
 

Raval2012

Świeżak
Świeżak
Witam, jak zrobić dysk do xboxa 360 slim, będę posiadał WD bevt 320GB i chciałbym takiej pojemności zrobić wiem że można tylko nie wiele wiem jak
 

mazaki1

Użytkownik
Użytkownik
jest na forum tylko poszperaj bylo duzo razy amigo
 

Do góry Bottom