Jak połączyć 2 xbox360 slim

sirkuna

Świeżak
Świeżak
witam mam problem z połączeniem 2 konsol xbox 360 slim w celu grania na tak zwanym system link w grze Dead Island dodam że widziałem na jakimś filmiku z you tube jak pewien ruski podłączył 2 konsole ale jakość filmu kiepska i nie wiem za bardzo jak on tego dokonał
konsola 1
xbox 360 slim
LT +3.0 DASH14699

konsola 2
xbox 360 slim
RGH CR3 + FSD DASH 16537

próbowałem je połączyć kablem RJ 45 crossed-over, kabel zarobiłem sam tak jak na tym schemacie (http://hardware.localhost.nl/pictures/2001-2003/Miscellaneous/crossover.gif) ustawienia sieci na jednej i drugiej konsoli dałem na automatyczne. Grę odpalam na jednej i drugiej konsoli wchodzę w lobby gry i daje szukaj i w tym momencie nic nie znajduje oczywiście gra jest w opcjach ustawiona na system link
Moje pytanie brzmi czy coś źle ustawiłem w ustawieniach sieci czy możne kabel jest źle krosowany że nie wykrywa drugiej
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
ustawienia sieci na jednej i drugiej konsoli dałem na automatyczne.
i tutaj błąd, jeśli łączysz konsolę z konsolą (tudzież PC-PC) poprzez kabel skrętkę Crossowany na jednej i drugiej konsoli IP musisz dać koniecznie manualnie ponieważ pośrednio między jedną a drugą konsolą nie ma Serwera DHCP czyli np routera

na jednej konsoli ustaw IP tak
192.168.1.1
255.255.255.0

a na drugiej
192.168.1.2
255.255.255.0
192.168.1.1

DNSY nic nie wpisuj

Musi tak iśc, jak nie działa to coś z kablem crossowanym może być nie tak
 

Do góry Bottom