Jak połączyć się do internetu?

rudi9933

Świeżak
Świeżak
Tak jak w temacie. Posiadam konsole z wgranym RGH i wbudowanym wi-fi i naprawdę nie mam pojęcia jak połączyć sie z internetem. Jedyne co znalazłem to "połącz z xbox live" ale nie klikałem tego ponieważ facet który mi to robił powiedział że mam się nie łączyć z xbox live.

Chcę odświeżyć okładki ; )
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
w orginalnym dashbordzie w zakładce ustawienia-system- połącz z siecią (ustawienia sieci) - i tam wtbiesz sieć bezprzewodową , może coś przekręciłem ale napewno to ustawiasz w orginalnym dashbordzie w ustawieniach konsoli(system),
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak jak w temacie. Posiadam konsole z wgranym RGH i wbudowanym wi-fi i naprawdę nie mam pojęcia jak połączyć sie z internetem. Jedyne co znalazłem to "połącz z xbox live" ale nie klikałem tego ponieważ facet który mi to robił powiedział że mam się nie łączyć z xbox live.

Chcę odświeżyć okładki ; )
Zależy jak chcesz podłączać, bo jeśli kablem to tylko wtyczkę wepnij w XBOX'a, i w FSD w lewym dolnym rogu ukaże Ci się adres IP

W ustawieniach FSD masz taką opcję : SKAN , jeśli masz ją wyłączoną to albo włącz ,albo poniżej masz SKANOWANIE RĘCZNE - czy jakoś tak,
jeśli nadal w FSD okładki Ci się nie odświeżą , to na danym tytule wciśnij Y a potem odśwież okładkę
 

Do góry Bottom