Jak połączyć xboxa z komputerem.

baton88

Świeżak
Świeżak
Witam. Proszę o pomoc, Pierwszy raz próbuję podłączyć komputer do konsoli.
nie wiem czy dobrze robię. nie wiem już co zrobić, żeby udostępnić pliki z komputera.

Klikam w laptopie na centrum sieci i udostępnienia, później podłączam kabelek do konsoli, pokazują mi się 2 sieci. Lokalne - publiczne i pentagram - domowa.
Klikam w "zmeiń ustawienia karty sieciowej i mam tam te dwa połaczenia. Lokalne i pentagram. Gdy chcę we właściwościach połączenia lokalnego lub pentagramu udostępnić pliki we włąciwościach i zmostkować te dwie sieci, to pokazuje mi się, że " aby utworzyć mostek sieciowy, musisz wybrać co najmniej 2 połączenia sieci lan lub szybkiego internetu nieużywane przez udostępnienie połączenia internetowego."

Czy tak się łączy xboxa do internetu i komputera?

Xboxa do sieci da się podłączyć, ale komputera nie widzi..
Mam windows 7, ale na xp to samo.
 

omega_pl

Użytkownik
Użytkownik
Ustaw Ip na sztywno w konsoli i w kompie i na pewno ci bujnie, zreszta na stronach microsoftu masz to opisane jak byk :D Poczytaj troche :p
 

baton88

Świeżak
Świeżak
gdzie dokładnie to wpisać?
Jestem początkujący, proszę o szczegóły :)
 

omega_pl

Użytkownik
Użytkownik
Ja pierdiele wystarczy w google wpisac:
Łączenie z usługą Xbox LIVE za pomocą komputera z systemem Windows | Podłączanie konsoli Xbox 360 do komputera z systemem Windows - Xbox.com
Ludzie bez pezesady niedlugo bedziecie pisac jak wcisnac guzik power zeby zadzialal, wiekszosc stronek z helpamik jest po po polsku :p Ja wiem ze latwiej **** zawrocic kolegom z forum ale COME ON :p
 

baton88

Świeżak
Świeżak
Po co w ogle się udzielasz? To dział dla świerzaków, nie każdy jest taki bystry przy pierwszym użyciu konsoli.
Najlepiej to się nie odzywać i skasować dział dla świerzaków. Przy takich jak Ty to na pewno będzie miało sens.
Problemu nie rozwiązałem nawet dzieki Twojemu poradnikowi szpecu.
W sklepie z naprawą konsoli i wymiana gier też nie wiedzieli, przed chwilą wróciłem jeszcze ze sklepu komputerowego i nie umiał mi pomóc.


Nikt Ci nie każe sobie d... zawracać

Połączyłem się, Tylko w moim komputerze nie widać dysku XBOX.
Przy mapowaniu gdy próbuję udostępnić XBOX pisze że nie można uzyskac dostępu do XBOX

Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edycji// Laki88
 

omega_pl

Użytkownik
Użytkownik
Nie spinaj sie jak baranie jajca :D Chodzi o to ze ja poprostu jak dostalem konsole to sie sam tego z googla nauczylem :D A ten poradnik dziala napewno, ty musisz cos zle robic :D Chyba ze strona xbox.com glupoty pisze he he. A jak nie potrafisz ustawic ip nawet z pomoca googla i xbox.com to zdrowka zycze pozdro :p
 

baton88

Świeżak
Świeżak
Udało się połączyć z komputerem :)

Jeszcze tylko jeden problem.
kliknąłem w konsoli "sprawdź połączenie z PC"
połączyło mnie i co teraz?
W moim komputerze powinien pojawić się chyba nowy dysk, a nie pojawia się.
Konsola jest przypisana do sieci publicznej, a sieć bezprzewodowa do grupy domowej
 

Do góry Bottom