Jak przekonac partnerke do zakupu :)

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
#1
Hej chlopy jakie macie skuteczne sposoby do przekonania swojej partnerki na zakup danego produktu? :D
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#8
Ale macie problemy ja jak coś chce kupić to idę i kupuje a ona dowiaduje się po fakcie i tyle a jak coś gada to zawsze słyszy to samo za twoje nie kupiłem i koniec tematu z jej strony

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#9
Ja tak samo.
Mówię że coś kupuje,przychodzi wypłata idę do sklepu i biorę.
Ona ma tak samo jak coś potrzebuje,nie musimy się przekonywać.
Jedynie jak zmieniam samochód to zawsze płacze, że po co ,na co ,ale to jak większość kobiet musi pojęczeć.
Ale tak mam NO LIMIT
 

włatca_trawnikuf

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#11
No bo do czego tu przekonywać.
Oboje zarabiacie i macie swoje potrzeby
Oczywiście wszystko w ramach dostępnego budżetu
Ja np jednego miesiąca kupię opony do samochodu za 1500 zł to ona na drugi miesiąc np depilator laserowy
Ale żeby przekonywac i szukać sposobu?
Nigdy tak nie miałem i nie mam zamiaru mieć.
 

chrabonszcz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#14
ja tak samo omawiam zakup wcześniej z żoną więc nie ma sensu stosowania forteli czy podstępów, każda droższa zachcianka jest planowana i wspólnie uzgodniona.
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
#16
Jeżeli mieszkacie razem i oboje zarabiacie, oboje opłacacie mieszkanie to sprawa jest do rozwiązania w sposób który zadowoli obie strony.
Usiądź ze swoją partnerką( wino luźna atmosfera) i na spokojnie świdruj temat, staraj się pokazać jej że naprawdę zależy Ci na tym sprzęcie.
Zapamiętaj że kompromis to sztuka rezygnowania na rzecz aktualnej potrzeby.
Osobiście rezygnuje np z kupna innych rzeczy które chciałbym mieć na rzecz tej która aktualnie mi się podoba ( tyle że Ja mam żonę i dwójkę dzieci).
Zaproponuj np że chcesz kupić konsole z abonamentem gold i przez jakiś czas nie będziesz nadwyrężał budżetu domowego na swoje zachcianki.
Nie zniechęcaj się pierwszym "Nie", systematycznie ale nie nachalnie powracaj do tematu i nigdy nie wal fochem bo oddalisz się od zamierzonego celu.

Jeżeli jednak sam opłacasz sobie mieszkanie i samemu się utrzymujesz a partnerka tylko u Ciebie mieszka wtedy masz pełne prawo tylko zakomunikować jej że kupujesz taki sprzęt. Możesz to zrobić będąc na zakupach nawet z nią, przy okazji kupując jej np perfum ( wtedy tylko wydaj na nią choć ze 200-300 zł, uwierz przy wydatku 2400 zł te kolejne 200- 300 zł to nic). Zapytasz po co mam jej coś kupować skoro to moje pieniądze,odpowiadam Ci ponieważ zasiejesz ziarno że mimo swoich zachcianek potrafisz pomyśleć i o niej.
 
Ostatnia edycja:

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
#17
Wszystko zależy od kwoty jaką trzeba wydać. W przypadku zakupu xboxa czy jakiejś innej pierdoły nie czuję potrzeby tłumaczenia się przed swoją drugą połówką. Jak chcę coś kupić, a wiem, że żona może stwierdzić, że mamy inne potrzeby to czekam na okazję żeby kupić taniej. Wtedy wystarczy powiedzieć, że trafiła się okazja więc wziąłem.
 

Do góry Bottom