Jak przekopiować grę z pendrajwa na konsolę RGH ?

solisie

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Pobrałem grę z internetu. Była ona w partach rar więc wypakowałem je i stworzył się obraz ISO. Konwertowałem w ISO2God oraz przeniosłem grę na pendrajwa. I teraz moje pytanie... Jak przekopiować grę z pendrajwa na dysk konsoli ? Szukałem poradników na forum, ale żaden nie był dla mnie zrozumiały.
Tak samo było na YT. Czy ktoś mógłby wytłumaczyć mi dokładnie jak przekopiować grę na dysk konsoli lub podać jakiś dokładniejszy poradnik ? Chciałem jeszcze powiedzieć, że nie mam na konsoli xexmenu tylko freestyle dash.

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
podaj linki do tutoriali tutejszych, które czytałeś jak mówisz, i nie były dla ciebie zrozumiałe. bo ja jestem głęboko przekonany, że to nie możliwe, skoro wiedziałeś jak grę "pobrać z internetu".
bo pewnie byś doczytał, że trzeba użyć file menegera, wbudowanego w fsd, aby skopiować zawartość pendrajwa na dysk konsoli.
reszta jest opisana w tutorialach.
ps. tzn mozna uzyc też innych sposobów by kopiować, ale nie chcę cię obarczać już tym. ;)
 

solisie

Użytkownik
Użytkownik

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
I który etap jest dla Ciebie niezrozumiały? Nie ma chyba sensu omawiać wszystkiego od początku po raz setny. Powiedz konkretnie z czym jest problem.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
File menager w FSD.
 

habano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
panowie ja mam taki problem:
robię tak - ściągam grę iso, przerabiam na god lub xex kopiuje ją na pena, wrzucam pen do konsoli, wchodzę w managera zaczynam kopiować tzn. wybieram katalog z grą z pena wybieram miejsce docelowe na hdd1 wyskakuje okno kopiowania (postępu kopiowania) i się wiesza stoi na 0% nie ma postępu w kopiowaniu i pad przestaje reagować, nie można anulować ani nic innego zrobic a gra się nie kopiuje.
X-a kupiłem używanego i poprzedni właściciel wgrał tam chyba ze 40 gier w tym wiele nowości więc chyba ja coś źle robię
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
Może miejsca już na dysku nie ma.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 

habano

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
miejsca jest 20 GB
 

Do góry Bottom