Poradnik Jak przerobić HDD od PC, tak aby chodził pod Xboxem 360.

vonpablo

Świeżak
Świeżak
Musiał pewnie przetrzymywać na chomikuj może skoro jest tak dobrze zakonserowany i po prostu tak właśnie dobrze zachomikowany : DD Ja dalej swój też trzymam bo w razie jakiś problemów na konsoli to po prostu miałbym lipę jakbym tego tak w sposób odpowiednio jakoś nie użył a wolę zdecydowanie dmuchać na zimne.

O logistyce firm i skutecznym zarządzaniu dowiesz się więcej na
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
. Dla wszystkich, którzy są związani z kierowaniem ludźmi i pomaganiem im w osiąganiu wspaniałych wyników.

Ostatnia edycja:

tycek33

Świeżak
Świeżak
Witm mam HDD zgodny z tym co są na liście WD1600BEVS ale jak wisuje hddhackr cały czas wywala mi komunikat " No ATA devices present!" i nic nie mogę zrobić.
Próbowałem już na różne sposoby i nic. Bootuje z pendrive . W BIOSie nic nie mogę zmienić sprawdzałem ale tam nie mam żadnych opcji odnośnie HDD. Proszę o pomoc hddhackr 1.30

sztagi

Użytkownik
Użytkownik
Dzień dobry. Kupiłem konsole xbox 360 z przerobionym dyskiem na 120GB WD1600BEVT-22ZCT0. Chciałem więc przywrócić nominalne FW. Utworzyłem bootowanie na dysku, wgrałem hddhackr i undo.bin z tego modelu. Włączyłem dosa i odpaliłem hackr'a. Wybrałem dysk i opcje restore, podałem nazwę (undo.bin), po czym otrzymałem komunikat, że operacja zakończyła się sukcesem. Wyłączyłem komputer, odczekałem chwilę i po odpaleniu dysk przestał być wykrywany gdziekolwiek i pod sata i pod usb. Wychodzi na to, że go "uwalilem" Pytanie dlaczego? I czy jest szansa żeby w jakiś sposób jeszcze to naprawić?

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Bo oryginał się zrzucalo przed modem aby była możliwość przywrócenia Fw zapytaj gościa od którego kupiles czy ma kopie.

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Dzień dobry. Kupiłem konsole xbox 360 z przerobionym dyskiem na 120GB WD1600BEVT-22ZCT0. Chciałem więc przywrócić nominalne FW. Utworzyłem bootowanie na dysku, wgrałem hddhackr i undo.bin z tego modelu. Włączyłem dosa i odpaliłem hackr'a. Wybrałem dysk i opcje restore, podałem nazwę (undo.bin), po czym otrzymałem komunikat, że operacja zakończyła się sukcesem. Wyłączyłem komputer, odczekałem chwilę i po odpaleniu dysk przestał być wykrywany gdziekolwiek i pod sata i pod usb. Wychodzi na to, że go "uwalilem" Pytanie dlaczego? I czy jest szansa żeby w jakiś sposób jeszcze to naprawić?
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
, spróbuj najpierw wgrać ponownie hacka jako dysk pod x360

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Hddhackr obsługuje tylko WD, jeśli chcesz odpalić gry z xbox, classic jest program pod konsole który tworzy partycje hddx.

Wysłane z mojego Honor 7.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Chcesz włączać gry z xbox classic? Jeśli nie to żadnych programów do tworzenia partycji nie używasz. Podłączany dysk formatujesz go w menu i tyle.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
OK po skorzystaniu z poradnika w tym temacie, podłączam dysk pod konsolę i formatuje ją z konsoli. Wtakim razie muszę kupić dysk WD
Nie musisz mieć dysku WD do konsoli z rgh. Każdy dysk jest obsługiwany.

Do góry Bottom