Poradnik Jak przerobić HDD od PC, tak aby chodził pod Xboxem 360.

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
To jest interface do podłączenia dysku z konsoli pod PC. Tu nic nie przerobisz. Podpinasz do tego oryginalny dysk z XBOXa i możesz sobie skopiować savey, dema, profile itp.

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Małe prawdopodobieństwo, że to się uda przez przejściówkę USB. Po prostu system nie widzi dysku. Musisz podłączyć zamiast tego co masz w laptopie albo robić to na stacjonarce.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Witam. Mam mały problem ponieważ próbuję przerobić dysk wd3200BEVT. Zrobiłem bootowalnego pena z plikami win98 i gdy wyłączam nootbooka i podpinam dysk przez usb następnie włączam nootbooka i wpisuje komendę hddhackr to wyskakuje takie coś i nic nie mogę zrobić:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

jak rozwiązać ten problem?
Wyłącz ahci

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu idź do kogoś kto ma stacjonarny komputer albo możliwość podmiany dysku w laptopie. To jest góra 5 min. roboty. Jakbym mieszkał bliżej to bym Ci to zrobił za friko.

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Ale co widzisz dziwnego? To wcale nie jest dużo jak za taki sprzęt. Może dla zwykłego użytkownika, który nie wie jak to wykorzystać cena szokuje. Uwierz mi jednak, że jak zajmujesz się tematem konsol choć trochę na serio, to takie urządzenie może się przydać i cena jest OK. Podałem Ci linki jak można zrobić wszystko samemu, jednak myślę, że lepiej będzie jeśli oddasz swoją konsolę profesjonalistom. Zapłacisz góra 50 zł za LT i będziesz miał spokój.
Z mojej strony EOT.

Do góry Bottom