Poradnik Jak przerobić HDD od PC, tak aby chodził pod Xboxem 360.

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli zgrasz sobie plik .bin przed przeróbką, to oczywiście, że tak. Poradnik zwiera nawet takie wskazanie, bo zawsze coś może pójść nie tak. A nawet jakbyś zapomniał to w sieci powinieneś bez trudu znaleźć oryginalny plik do swojego dysku. A i chyba paczka z narzędziem do przeróbki zawiera oryginalne softy WD.

ch3mn3y

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy do rgh tez musze przerabiac dysk - chcialbym go wlozyc jako wewnetrzny?

Probowalem normlanie easeusem formatowac na fat32, ale jak wloze go do kieszeni to konsola wywala blad e68, a jak podlocze jako zewnetrzny to albo nie moze zostac skonfigurowany albo (gdy jest tez wlozony pendrive 16gb) fsd go nie widzi... (pendrive musi byc bo na nim sa wgrane xexmenu i fsd)

Czy do rgh tez musze przerabiac dysk - chcialbym go wlozyc jako wewnetrzny?

Probowalem normlanie easeusem formatowac na fat32, ale jak wloze go do kieszeni to konsola wywala blad e68, a jak podlocze jako zewnetrzny to albo nie moze zostac skonfigurowany albo (gdy jest tez wlozony pendrive 16gb) fsd go nie widzi... (pendrive musi byc bo na nim sa wgrane xexmenu i fsd)
Włóż go jako wew. i sformatuj w NXE

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

ch3mn3y

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No wlasnie jak? Gdy wloze go do srodka pojawia sie blad e68 i tyle

A moge go sformatowac jako ntfs/ext2,3,4 i wtedy sformatowac przez nxe? Czy bedzie widziany jako zle sformatowany, czy w ogole?

EDIT: Dysk jest uszkodzony i to najpewniej powoduje problemy. Wg HDD Regeneratora bledy sa miedzy 40 a 80GB (jest ich 6, bardzo rozrzucone). Wyjalem dysk 500gb z kompa i konsola go widzi. Szkoda, ze nie moge w niej zrobic tak jak na kompie - partycja od polowy i problemy z bad sektorami nie czuc

Ostatnia edycja:

albertototo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to odkop zrobiłeś ale chyba bardzo dobrze bo masz w kieszeni 200 zł a wiesz co to oznacza dla prawdziwego gracza ? To co najmniej 3 gry jak nie więcej od kogoś używanych. Czasem warto jak widzisz nie wyrzucać starych dysków i rzeczy bo się kiedyś mogą przydać

zbenek135

Świeżak
Świeżak
No można dziękować bo co się może okazać właśnie to, że jest po prostu mądry polak po szkodzie : D teraz już wiem, że tak można zrobić i też nie będę musiał właśnie kupować sobie nowego dysku. Po co mi wydawać zbędnie kasę na coś co mogę później na gry wykorzystać haa

Twoją pasją nieruchomość? A może szukasz mieszkania?
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
Zapraszam na mój blog!

Ostatnia edycja:

rawer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiedz mi jeszcze gdzie ty jeszcze przechowałeś swój dysk WD? : DD Zawsze wiedziałem, że te Western Digital są niezniszczalne i bardzo dobre ; ) Dobrze, że nikomu nie sprzedałeś tego twardziela na jakimś allegro czy też po prostu na tym allegro bo i po co przecież. Teraz wszystko już będzie okej i możesz dawać rep + 1, żarT x D

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat turystyki i podróży? Wejdź na tego bloga
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnia edycja:

Do góry Bottom