Poradnik Jak przerobić HDD od PC, tak aby chodził pod Xboxem 360.

vonpablo

Świeżak
Świeżak
Musiał pewnie przetrzymywać na chomikuj może skoro jest tak dobrze zakonserowany i po prostu tak właśnie dobrze zachomikowany : DD Ja dalej swój też trzymam bo w razie jakiś problemów na konsoli to po prostu miałbym lipę jakbym tego tak w sposób odpowiednio jakoś nie użył a wolę zdecydowanie dmuchać na zimne.


O logistyce firm i skutecznym zarządzaniu dowiesz się więcej nahttp://logistyka.soup.io/. Dla wszystkich, którzy są związani z kierowaniem ludźmi i pomaganiem im w osiąganiu wspaniałych wyników.
 
Ostatnia edycja:

NecroSaarth

Świeżak
Świeżak
Wielkie dzięki. Jestem zielony jeśli chodzi o konsole i z tego co czytałem wychodziło mi, ze będę musiał swojego Slima przerabiać, a tu tak proste rozwiązanie :D
 

tycek33

Świeżak
Świeżak
Witam potrzebuje hddss.bin do dysku na zdjęciu nigdzie nie moge znależc prosze o pomoc
img-20151122-222751.jpg
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
 

tycek33

Świeżak
Świeżak
Witm mam HDD zgodny z tym co są na liście WD1600BEVS ale jak wisuje hddhackr cały czas wywala mi komunikat " No ATA devices present!" i nic nie mogę zrobić.
Próbowałem już na różne sposoby i nic. Bootuje z pendrive . W BIOSie nic nie mogę zmienić sprawdzałem ale tam nie mam żadnych opcji odnośnie HDD. Proszę o pomoc hddhackr 1.30
 

sztagi

Użytkownik
Użytkownik
Dzień dobry. Kupiłem konsole xbox 360 z przerobionym dyskiem na 120GB WD1600BEVT-22ZCT0. Chciałem więc przywrócić nominalne FW. Utworzyłem bootowanie na dysku, wgrałem hddhackr i undo.bin z tego modelu. Włączyłem dosa i odpaliłem hackr'a. Wybrałem dysk i opcje restore, podałem nazwę (undo.bin), po czym otrzymałem komunikat, że operacja zakończyła się sukcesem. Wyłączyłem komputer, odczekałem chwilę i po odpaleniu dysk przestał być wykrywany gdziekolwiek i pod sata i pod usb. Wychodzi na to, że go "uwalilem" Pytanie dlaczego? I czy jest szansa żeby w jakiś sposób jeszcze to naprawić?
__________________
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko po co ?
Możliwe że firmware który wgrałeś było z innego modelu, było uszkodzone, itd.
 

sztagi

Użytkownik
Użytkownik
dysk zaczol sie wykrywac w hddhackr lecz niewiem jak skad wziasc orginalne pliki do mojego dysku
 

Damian_89

Użytkownik
Użytkownik
Bo oryginał się zrzucalo przed modem aby była możliwość przywrócenia Fw zapytaj gościa od którego kupiles czy ma kopie.

Wysłane z mojego D722P przy użyciu Tapatalka
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Dzień dobry. Kupiłem konsole xbox 360 z przerobionym dyskiem na 120GB WD1600BEVT-22ZCT0. Chciałem więc przywrócić nominalne FW. Utworzyłem bootowanie na dysku, wgrałem hddhackr i undo.bin z tego modelu. Włączyłem dosa i odpaliłem hackr'a. Wybrałem dysk i opcje restore, podałem nazwę (undo.bin), po czym otrzymałem komunikat, że operacja zakończyła się sukcesem. Wyłączyłem komputer, odczekałem chwilę i po odpaleniu dysk przestał być wykrywany gdziekolwiek i pod sata i pod usb. Wychodzi na to, że go "uwalilem" Pytanie dlaczego? I czy jest szansa żeby w jakiś sposób jeszcze to naprawić?
__________________
tak poszukaj w sieci plików do takiego dysku jak masz i wgraj je , http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/apps-pc/11033-hddhackr-undo-files-downloads-uploads.html , http://malthus.mooo.com/viewtopic.php?t=141 , spróbuj najpierw wgrać ponownie hacka jako dysk pod x360
 

patryku

Świeżak
Świeżak
dysk zaczol sie wykrywac w hddhackr lecz niewiem jak skad wziasc orginalne pliki do mojego dysku
Skontaktuj się ze mną jak chcesz to zrobił bym ci ten dysk
nie pomoże wgrywanie innego bin niestety
albo podeślij bin z tego dysku do zmodyfikowania
tak jak to opisywał fzabkar
 
Ostatnia edycja:

pilomatt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam i szukam a nie mogę znaleźć poradnika jak utworzyć partycje na przerobionym dysku. podpowie ktoś ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Hddhackr opcja create

Wysłane z mojego Honor 7.
 

pilomatt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hddhackr opcja create

Wysłane z mojego Honor 7.
OK dziękuję za odpowiedź, jeszcze jedna sprawa. Mam RGH - muszę kupić dysk WD czy może być obojętnie jakiej firmy i model ? (2.5'')
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Hddhackr obsługuje tylko WD, jeśli chcesz odpalić gry z xbox, classic jest program pod konsole który tworzy partycje hddx.

Wysłane z mojego Honor 7.
 

pilomatt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hddhackr obsługuje tylko WD, jeśli chcesz odpalić gry z xbox, classic jest program pod konsole który tworzy partycje hddx.

Wysłane z mojego Honor 7.
To teraz tego całkowicie nie zrozumiałem. Chcę odpalać gry z xbox-a posiadam RGH i jaki dysk mam kupić ? WD czy może być inny ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Chcesz włączać gry z xbox classic? Jeśli nie to żadnych programów do tworzenia partycji nie używasz. Podłączany dysk formatujesz go w menu i tyle.

Wysłane z mojego Honor 7.
 

pilomatt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chcesz włączać gry z xbox classic? Jeśli nie to żadnych programów do tworzenia partycji nie używasz. Podłączany dysk formatujesz go w menu i tyle.

Wysłane z mojego Honor 7.
OK po skorzystaniu z poradnika w tym temacie, podłączam dysk pod konsolę i formatuje go z konsoli. Wtakim razie muszę kupić dysk WD
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
OK po skorzystaniu z poradnika w tym temacie, podłączam dysk pod konsolę i formatuje ją z konsoli. Wtakim razie muszę kupić dysk WD
Nie musisz mieć dysku WD do konsoli z rgh. Każdy dysk jest obsługiwany.

Wysłane z mojego Honor 7.
 

pilomatt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie musisz mieć dysku WD do konsoli z rgh. Każdy dysk jest obsługiwany.

Wysłane z mojego Honor 7.
I wszystko już jest dla mnie jasne i przejrzyste. Obojętnie jaki dysk a reszta według tutorialu w tym temacie. Dziękuję !!! Ale zabrałem się za własno ręczne złożenie Xbox-a dla kuzynki i wolę spytać.
 

Do góry Bottom