Jak radzi sobie Pro Evolution Soccer 2016? „Najlepsza piłka nożna w historii”

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Konami może zaliczyć ostatnie tygodnie do bardzo udanych. Na początku pozytywne oceny zebrał Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, a jak się okazuje nie inaczej jest z Pro Evolution Soccer 2016. Piłka nożna od Japończyków zgarnia świetne noty.

Już od tygodni pojawiały się pozytywne informacje na temat PES 2016. Dziennikarze wychwalali wczesną wersję pozycji, a twórcy zapowiadali wielkie i efektowne zmiany. Następnie zagraliśmy w wersję demonstracyjną i pozytywne opinie zostały potwierdzone przez graczy.

Dzisiaj możemy zapoznać się z pierwszymi opiniami, które pozwalają nam jednoznacznie stwierdzić, że piłka nożna od Konami zmierza w bardzo, bardzo dobrą stronę. Redaktorzy zachwalają czucie piłki, nowy silnik, innowacyjne opcje w Master League, nowe animacje, bardzo przyjemny gameplay, istotną rolę pomocników, czy też ładną grafikę. A co w takiej sytuacji się nie udało? Niektórzy narzekają na niską liczbę fauli, małe problemy z kamerą i nadal bramkarze potrafią się dziwnie zachowywać.

Na zakończenie wspomnę, że Steven Burns z Vidoegamers rozpoczyna swój tekst od zdania „najlepsza piłka nożna w historii”. Wystarczy? Zerknijcie na zestawienie ocen:

  • GamesRadar+ - 90
  • GameSpot - 90
  • Hobby Consolas - 88
  • Meristation - 85
  • IGN Spain - 85
  • XGN - 85
  • Multiplayer.it - 82
  • Gameblog.fr - 80

 

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To jest niepojęte, że najgorsze odsłony PES dostają teraz 8/10 i więcej, a poprzednie lepsze były oceniane dużo niżej. 2016 nawet nie stało przy pierwszych Pro Evo.
 

gajdzik

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na pewno jest lepiej niż w ubiegłym roku, ale jeszcze sporo pracy przed Konami, najbardziej denerwuje mnie, że tylko PS4 dostało możliwość pełnej edycji drużyn, na Xone niestety tego nie uświadczymy...
 

Pooteeen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@gajdzik

Tak to niestety dyskwalifikuje tą grę na naszej konsoli póki co. Może za rok.
Musimy na razie przywyknąć, że Microsoft trzyma sztamę z EA i akurat na Xboxie to fifa będzie lepsza, lepsza niż na PC i PS4.
A z tego co mi wiadomo to PES nawet będzie miał okrojoną rozdzielczość na Xboxach. Online też pewnie będzie zawodzić w porównaniu z FIFĄ.
Ale oby szło na lepsze.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Dla mnie jaki by PES nie był zawsze jest górą nad fifa.
Online też było dla mnie lepsze,może to dlatego ze fifa zawsze dla mnie byla taka balonowa i malo dynamiczna


Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Grałem w demo i jak dla mnie było b. dobre. Chociaż odniosłem wrażenie, że jest łatwiejsze od 2015.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
A ja się wkurzylem na euro.com.pl ...
17 mialem mieć pesa już u siebie a tu lipa nie wiem kiedy będzie.Po co mi taka przedsprzedaż jak już mógłbym normalnie w sklepie kupić.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
 

Julian1916

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nauczylem sie tego na Arkham Knightcie gdzie przed premiera byl juz w sklepach a ja czekalem az w dniu premiery wysla.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom