Jak ściągać z rapidshare - JDownloader

hutivubos

Świeżak
Świeżak
Witam. Ja posiadam livebox'a i jak chce ustawić wykrywanie routera automatyczne to mi program pisze że niemoże wykryć, jak ustawie ręcznie livebox'a to jak zaczynam nagrywać ponowne połączenie to mi zwiesza program. co może być tego powodem?
 

Kazner

Użytkownik
Użytkownik
słuchajcie a jest sposób na router cerberus dsl wi-fi+inernet z kablówki bez czekania na bilet{15 min}
Jeżeli w swojej sieci nie masz zmiennego IP po każdym ponownym podłączeniu się to nici z tego - pozostaje Ci np. mediafire bo tam nie trzeba czekać 15min.

Witam. Ja posiadam livebox'a i jak chce ustawić wykrywanie routera automatyczne to mi program pisze że niemoże wykryć, jak ustawie ręcznie livebox'a to jak zaczynam nagrywać ponowne połączenie to mi zwiesza program. co może być tego powodem?
Być może program tobie całkowicie się nie zawiesza lecz tylko na chwilkę, że tak się wyrażę "przymula" z tego co pamiętam też zaobserwowałem u siebie takie zjawisko.
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
ej KaZ a jak mam neta na laczach tepsy i netgear wgr614 to jak myslisz zmienialby mi ip ? czy cos ?
 

Kazner

Użytkownik
Użytkownik
Podejrzewam, że tak. Ogólnie musisz sprawdzić czy masz zmienne ip, czyli po każdym rozłączeniu internetu masz inne ip zewnętrzne.
 

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
Polecam program PREC ze strony precyl.pl
Mam od wczoraj. Symboliczna opłata. A ściąga jak torpeda z RS.
 

belmex

Świeżak
Świeżak
Witam!
Mam ten sam problem co hutivubos
znacie na to jakies rozwiaznie??
 

choco

Świeżak
Świeżak
Polecam program PREC ze strony precyl.pl
Mam od wczoraj. Symboliczna opłata. A ściąga jak torpeda z RS.
szybko to znaczy z jaka prędkością?
Nie wiem jak u Was, ale rapid od pewnego czasu przez większośc doby chodzi mi po 50kb/s, często gorzej.
Polecam kupić premium na 3 osoby i jazda 2,66gb/24h do podziału, pełna prędkość wznawianie linków - wydatek 6zł za miesiąc od osoby przy zakupie u pośredników na allegro.
 

mr-roba

Użytkownik
Użytkownik
szybko to znaczy z jaka prędkością?
Nie wiem jak u Was, ale rapid od pewnego czasu przez większośc doby chodzi mi po 50kb/s, często gorzej.
Polecam kupić premium na 3 osoby i jazda 2,66gb/24h do podziału, pełna prędkość wznawianie linków - wydatek 6zł za miesiąc od osoby przy zakupie u pośredników na allegro.
Mi ściąga 356 kb/s przy łączu 1 mb. Nie wiem jak to się dzieje (możliwe, że provider nie ma ograniczeń na te porty, z których korzysta ten program), ale tak właśnie mi ściąga.
Niestety ma ograniczenie do 880mb/dzień. Więc przyda się do nie dużych releasów albo do łączenia ze ściąganiemj darmowym.
Ale 1 zł miesięcznie więc nie ma co wymagać cudów.

Co do programów ściągających z konta darmowego to moim zdaniem najlepszy jest CryptLoad. Obsługuje większość serwisów i jest szybki. Średnio grę na X360 ściga miw niecałe dwa dniu przyłączu 1 mb.
Z resztą do konta premium też go używam.
Dodatkowym plusem jest rozpakowywanie po ściągnięciu. Jeśli pliki są chronione hasłem to przy zapodawaniu linków je wpisujemy, więc później nie musimy szukać w przeglądarce hasła.
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Co do programów ściągających z konta darmowego to moim zdaniem najlepszy jest CryptLoad. Obsługuje większość serwisów i jest szybki. Średnio grę na X360 ściga miw niecałe dwa dniu przyłączu 1 mb.
Z resztą do konta premium też go używam.
Dodatkowym plusem jest rozpakowywanie po ściągnięciu. Jeśli pliki są chronione hasłem to przy zapodawaniu linków je wpisujemy, więc później nie musimy szukać w przeglądarce hasła.
Ja również słyszałem dużo opinii o tym, że CryptLoad dobrze ściąga, ale JDownloader też automatycznie rozpakowuje i przechowuje hasła w programie aby rozpakować pliki.:D Jeżeli chodzi o konto premium, to dużą jego zaletą jest to, że obsługuje aż do 5 kont premium, które automatycznie przełącza po wyczerpaniu limitu transferu. :D
 

Tooshuu

Świeżak
Świeżak
Chciałem spytać czy jest możliwośc zmiany mirrora rapidshare przy sciąganiu za pomocą JDownloader'a ? Jeśli tak to prosze w miare możliwości o wytłumaczenie mi jak należy to zrobic.
 

eljtoess

Świeżak
Świeżak
Witam, ja posiadam tylko liveboxa i nie wiem jak zlikwidowac te 15 minut ktore musze czekac miedzy plikami. mozesz mi jakos pomoc
?? pzdr
 

benek

Świeżak
Świeżak
witam na wstepie chcialbym powitac cale forum poniewaz jestem tu nowy. mam problem poniewaz nie mam pojecia co wpisac w pola oznaczone 1 i 2 ImageShack - Image Hosting :: beznazwy2tl8.jpg pozatym obojetnie co bym nie wpisywał po kliknieciu " nagrywanie ponownego polaczenia" wyskakuje mi cos takiego ImageShack - Image Hosting :: 69478582ko2.jpg o co w tym chodzi prosze o pomoc
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się, że chodzi o login i hasło do modemu (np. w routerze cerberus login to admin, a hasło to pentagram). Sprawdź jaki masz model routera i popatrz w internecie lub poszukaj w instrukcji obsługi. :D
 

benek

Świeżak
Świeżak
router mam sagem F@st 3202 liveboxa wydaje mi sie ze dosc typowy czy ktos juz moze konfigurował na tym routerze?? jak tak to co tam wpisywaliscie??
 

ufoludekcrezy

Użytkownik
Użytkownik
Ja jestem urzytkownikem sieci Wifi mamy jedno ip i np ziom z sieci korzysta z jeszcze lepszego programu bo nigdy nie moge go uprzedzic jak juz zacznie coś sciągać to koniec nie da sie nic sciagnac bo zawsze jakos pierwszemu mu sie udaje dostac bilet od rapida.. oczywiscie chodzi o dostep free...
Ciekawe z jakiego ustrojstwa korzysta.
 

benek

Świeżak
Świeżak
ok, udało mi sie odszukac login i hasło dla routera sagem F@st 3202 login: admin hasło: admin dzieki Novak za naprowadzenie mnie na dobra droge teraz jednak nadal mam problem ale innego typu uruchamia mi sie ta strona konfiguracji modemu i odrazu rozlacza mi internet ogolnie jak cokolwiek chce zrobic w jdownloaderze to odrazu zmienia ip i komp traci kontakt z routerem aha polaczenie komputer router mam realizowane ze pomoca Wi Fi czy to moze miec wplyw?? po tym jak rozlaczy mi internet musze resetowac router aby nawiazal polaczenie
 

edward06

Świeżak
Świeżak
Mam dokładnie tak samo tylko ze przez ethernet.....co z tym zrobic??
 

Darknezz1

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście polecam program USdownloader . Nie trzeba w nim podawac żadnych danych np. IP. Program wykorzystuje max. szybkośc łacza.
 

BartyLA

Użytkownik
Użytkownik
Ja też mam taki problem, że gdy wchodzi stronka konfiguracji routera to net pada, wiecie o co chodzi?
 

BartyLA

Użytkownik
Użytkownik
Jak coś to ściągnąłem najnowszą wersję javy i pomogło ;)
 

Do góry Bottom