Jak ściągać z rapidshare - JDownloader

Trey

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Mam taki problem że jak ściągam jdownloaderem to po jakimś czasie program niewiadomo dlaczego wyłącza sie poprostu. O co może chodzić? internet dalej chodzi a program się wyłącza . Mam konto premium na rapidzie ale nie moge tego wykorzystać z powodu wyłączania się programu. Może w programie mam coś źle ustawione?
 

Jasiiu18

Banned
Użytkownik
ja mam taki problem ze jak sie plik pobierze to jak jest restart ip to ciagle sa niepowodzenia i jak sciagam z rapid share to musze rozlaczac recznie lub czekac :(
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
 

Jasiiu18

Banned
Użytkownik
a powie mi ktos czemu mi sie niechce rozlaczac net po pobraniu pliku?

CZY tak ma byc napisany plik disconnect.bat


JAK uzyje ten plik recznie to net sie nie rozlacza mam to zle napisane?
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
a powie mi ktos czemu mi sie niechce rozlaczac net po pobraniu pliku?

CZY tak ma byc napisany plik disconnect.bat


JAK uzyje ten plik recznie to net sie nie rozlacza mam to zle napisane?
musisz wpisać "neostrada" ;)
 

Jasiiu18

Banned
Użytkownik
a mam wpisac "neostrada" czy neostrada jak wpisze tak z czy bez to i tak niema zadnego efektu

EDIT ok juz mam musialem wpisac "neostrada tp113":D juz dziala
 

pampuch1

Świeżak
Świeżak
mam ten sam problem niechce mi rozłanczac netu i ponownie go połaczac po sciagnieciu pierwszej paczki , chba ze sam go rozłoncze i połoncze moze zle wpisałem plik disconnect.bat ? A o to jak napisałem @echo off
rasdial "Emil Junior" /disconnect czy dobze ? moze ktos ma internet z mulltimedi?? I wie jak to zrobic?
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
mam ten sam problem niechce mi rozłanczac netu i ponownie go połaczac po sciagnieciu pierwszej paczki , chba ze sam go rozłoncze i połoncze moze zle wpisałem plik disconnect.bat ? A o to jak napisałem @echo off
rasdial "Emil Junior" /disconnect czy dobze ? moze ktos ma internet z mulltimedi?? I wie jak to zrobic?
sprawdź jeszcze raz w autoconnect czy nazwa połączenia jest właściwa. Czy plik który w ten sposób zapisałeś ma taką "śrubkę" jako ikonkę? :p Jeżeli plik działa właściwie to po kliknięciu na niego myszką internet powinien się rozłączyć. Sprawdź to i daj znać.
 

Do góry Bottom