jak ściągnąć okladki przez PC

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

biahh11

Użytkownik
Użytkownik
Witm. Pytanie jak w temacie. Jak się ściąga okładki do gier żeby nie było missing cower. Nie daje rady podłączyć xboxa do internetu przez WiFi jak i przez kabel bezpośrednio z modemu. Wiec jak ściągnąć je przez PC? Podlaczylem to tak moden-->router-->wifi laptop-->z laptopa kabel xbox. Na tej stronie z okladkamii się zalogowalem ale jak to pobrac?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witm. Pytanie jak w temacie. Jak się ściąga okładki do gier żeby nie było missing cower. Nie daje rady podłączyć xboxa do internetu przez WiFi jak i przez kabel bezpośrednio z modemu. Wiec jak ściągnąć je przez PC? Podlaczylem to tak moden-->router-->wifi laptop-->z laptopa kabel xbox. Na tej stronie z okladkamii się zalogowalem ale jak to pobrac?
Na tej stronce : covers.jqe360.com | Xbox 360 Covers Database klikasz na wybraną okładkę , potem prawy przycisk myszy ,zapisz obrazek jako...

Dlaczego nie możesz połączyć xbox'a ?? z routera puszczasz kabel bez przeplotu do xbox'a, i ma działać
 

biahh11

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie to mnie irytuje dlaczego nie mam internetu po podłączeniu z routera kablem do xboxsa robię test łączności i nie łączy się z niczym. Mam konsole z RGH i fsd 3. Zadzwoniłem do faceta który mi przerabial i mówił ze konsola z RGH nie połączy się z netem, ze to normalne. To ja nie wiem już sam.

To jak zapisać na komputerze to wiem le jak wgrac na xboxsa żeby była okładka gry w fristyledash 3 a nie missing cower?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To jak zapisać na komputerze to wiem le jak wgrac na xboxsa żeby była okładka gry w fristyledash 3 a nie missing cower?
edytuj posty ,a nie pisz jeden pod drugim, koleś co ci robił rgh, wcisnął ci kit, normalnie sieć do xbox'a podłączysz na RGH, nie działa tylko XB LIVE

okładki do FSD z kompa wrzucasz przez przeglądarkę, wpisujesz IP konsoli w adresie strony i łączy Cię z FSD, hasło i login to "f3http" ale musisz mieć połączenie..

Nie wiem, w slim'kach sieciówka jest taka mała wpinana , może koleś robiący RGH "zapomniał" ją włożyć jak skończył przerabiać ??... :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom