Jak skasować save w chmurze

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ktoś może mi pomóc? Mój dzieciak chce rozpocząć grę joy rider od nowa ale niestety nie potrafię usunąć save'ow z wcześniejszego grania. Po ponownej instalacji gry z game pass automatycznie lądują się wcześniejsze osiągnięcia. Nie wiem jak mogę usunąć te dane z chmury bo lokalnie to już chyba zrobiłem kasując dane gry w zarządzaniu grą. Brakuje mi pomysłów. Będę wdzięczny za pomoc.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kafelek z grą > zarządzaj > dane gry po lewo usuń save dysk + chmura.

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Właśnie w tym problem ze nie ma takiej opcji usunąć dysk + chmura. Załączam zdjęcia tego co mam na ekranie gdy próbuję to zrobić.

Attachments

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No to klikasz na usuń wszystko. Swoją drogą piszesz o osiągnięciach, ale chyba chodzi Ci o zapis gry? Bo osiągnięć nie wyczyścisz na koncie, tylko postęp czyli save.

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba zle sformuowalem zapytanie. Chodzi mi o save`y. Syn chce zaczac od nowa gre bo juz raz ja cala przeszedl a ja nie potrafie mu pomoc. Gdy wybiore opcje usun wszystko to nic to nie daje bo po ponownym uruchomieniu gry sciaga z chmury (xbox live) zapamietane save`y. Po prostu nie moge nigdzie znalezc w jaki sposob usunac te save`y z chmury. Nigdzie takiej opcji nie moge znalezc. po to dolaczylem zdjecia i na jednym z nich jest napisane: zsynchronizowane dane nadal zostana zapisane na Xbox Live - rozumiem przez to ze save`y znajduja sie w chmurze i nie zostaja skasowane gdy wybiore opcje : usun wszystko.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zapomniałeś dodać że to gra na Xbox 360 a te mają oddzielną chmurę... Odpalasz grę, logujesz się na profil, naciskasz jednocześnie start + select i masz dash Xbox 360, przechodzisz w prawo do ustawień > pamięć i kasujesz co tam chcesz.

Sqra

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziękuję bardzo. Nie miałem pojęcia że mogę wejść w ustawienia wciskając te dwa przyciski select i start. Najważniejsze że się udało. Jeszcze raz dzieki.:play:dzieciak będzie zachwycony jutro.

Do góry Bottom