Jak sprawdzić czy konsola jest przerobiona?

Mad WOLF

Świeżak
Świeżak
Witam!

Od prawie pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox 360.

Nigdy nie pobierałem żadnych pirackich gier. Kupiłem za to kilkanaście oryginałów. Ostatnimi czasy gra single player/splitscreen znudziła mnie i postanowiłem podłączyć się do Xbox LIVE.

Nie chcę jednak zostać zbanowany, bo nie wiem czy konsola była przerobiona. Kupiłem ją w stanie idealnym od pewnego anglika, który używał ją ledwie dwa tygodnie i utrzymywał, że konsola przerobiona nie jest. Tylko dlatego ją kupiłem.

Ostatnio jednak odwiedziła mnie znajoma, która oglądnęła ze mną piracki film właśnie na mojej konsoli. Czy oznacza to, że jest ona przerobiona? Potnę się jeżeli tak, bo bardzo zależy mi na Xbox Live.

Jak mogę sprawdzić czy przypadkiem nie jestem piratem? : /
 

Krepel7

Użytkownik
Użytkownik
Film poprostu był nagrany w formacie DVD bo tylko taki format odtwarza x-box :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Xbox odtwarza też AVI ;)
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Chyba najlepiej podłączyć do programu ABGX360. Są instrukcje na forum, google. :)
 

Krepel7

Użytkownik
Użytkownik
Ale tylko wtedy kiedy jesteś podłączony do Xbox Live i ściągniesz kodeki . a z tego co wiem to On nie jest podłączony do XBL
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Konsole chcesz do Abgx podłączać....?
Poprostu nagraj jakiegoś pirata, odtworzy to znaczy że jest przerobiona
 

aerO^

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej na jakimś niskim wave np.1 wiem , że nie wiesz pewnie co to , ale nie musisz być wtajemniczony , ściągnij jakąś bardzo starą grę np. need for speed most wanted , dead or alive 4 , fifa 06 coś takiego i sprawdź czy się włączy jeżeli nie to znaczy , że na 100% nie jest przerobiony.
 

Do góry Bottom