Jak sprawdzić przeróbkę.?

pokero

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Jak mam sprawdzić wersję Xtreme? To znaczy jaką mam?

W ustawienia systemowe mam coś takiego:

D: 2.0.7371.0
K: 2.0.7371.0
BK: 2.0.1880.0

Po prostu zapomniałem jaką miałem przeróbkę, ostatnio chciałem zagrać w NFS Shift i gry nie czytało, znaczy pisało odtwórz DVD i nic więcej. I na jaką wersję mam teraz przerobić? Chcę grać live, praktycznie to tylko live ;]
 

mentes

Banned
Witam,

Jak mam sprawdzić wersję Xtreme? To znaczy jaką mam?

W ustawienia systemowe mam coś takiego:

D: 2.0.7371.0
K: 2.0.7371.0
BK: 2.0.1880.0

Po prostu zapomniałem jaką miałem przeróbkę, ostatnio chciałem zagrać w NFS Shift i gry nie czytało, znaczy pisało odtwórz DVD i nic więcej. I na jaką wersję mam teraz przerobić? Chcę grać live, praktycznie to tylko live ;]
to co masz w ustawieniach systemu to jest dash NXE a przeróbkę sprawdź po prostu jakie wave ci nie działa.
 

pokero

Użytkownik
Użytkownik
Jak sprawdzić jakie wave nie działa? I czy w ogóle muszę wiedzieć jakiego mam extreme żeby przerobić konsolkę na ten Xtreme LT?
 

mentes

Banned
jak masz jakieś gry to przepuść je przez abgx360 i wszystko będziesz wiedział,zapodaj screny przepuszczonych gier.
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
A co mu da przepuszczenie gry którą ma przez abgx?? Gra może być pod wave 2 a to nie znaczy, że wave 3 mu się nie włączy.

Zobacz jaki Wave ma ta gra która ci nie chodzi jeśli Wave 4 to 1.61 nie masz, powiedz kiedy przerabiałeś to spróbuje określić jaka wtedy przeróbka była najnowsza (zazwyczaj najnowszą przerabiają)
Nie nie musisz wiedzieć jaką masz przeróbke żeby LT przerobić
 

pokero

Użytkownik
Użytkownik
A co mu da przepuszczenie gry którą ma przez abgx?? Gra może być pod wave 2 a to nie znaczy, że wave 3 mu się nie włączy.

Zobacz jaki Wave ma ta gra która ci nie chodzi jeśli Wave 4 to 1.61 nie masz, powiedz kiedy przerabiałeś to spróbuje określić jaka wtedy przeróbka była najnowsza (zazwyczaj najnowszą przerabiają)
Nie nie musisz wiedzieć jaką masz przeróbke żeby LT przerobić
To gdzie znajdę poradnik jak przerobić taki od A do Z? Szukałem, ale co znalazłem to tylko porównanie pomiędzy LT, a 1.61
 

Aras64

Użytkownik
Użytkownik
TU http://xboxforum.pl/poradniki-f27/ nie wiem jaki masz napęd więc musisz sobie wybrać ale jak nie masz o tym pojęcia to się za to nie bierz zwalisz napęd albo jeszcze gorzej lepiej wydać 50zł
 

lexmark

Świeżak
Świeżak
a jazeli ja przerabialem tak gdzies pod koniec stycznia to jakiego mam wave??
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co wiem nie da się....Spróbuj zrobic ten tricck z płytą activate.iso jak zadziała to znaczy,ze masz iXtreme 1.6 albo iXtreme 1.61.
 

fiedzio

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie LT albo 1.61NS
 

meleks

Świeżak
Świeżak
mam pytanko jeśli posiadam ixtreme 1.61 (konsola przerobiona w sklepie)
to czy mi pójdzie wave 4 czy muszę paczować ?
 
L

livingfear

Guest
pójdzie,bez problemu.
 

wieziolek

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie ten lt jest lepszy od 1.6 chcialbym poznac wasze opinie
 

VoXioR

Banned
ja mam mały problem mam lt i np dante inferno i assasin 2 z giełdy chodzą a ściągnięty call of duty 6 nie mam odtwórz dvd
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
a ściągnięty call of duty 6 nie mam odtwórz dvd
Zle nagrana plyta ewentualnie zwalony obraz. Przepuszczales przez abgx360?
 

ForEver4

Użytkownik
Użytkownik
poprzez włożenie do napędu gry i sprawdzenie czy na danym firmware działa.
 

Luck77

Świeżak
Świeżak
witam mam pytanie jeżeli poprzerabiałem konsole na przełomie kwietnia-maja 2010r.to jaka mogę mieć przeróbkę??
Dodam ze mój kuzyn przerabiał konsole w listopadzie 2009 tylko ze on musi używać płyty do aktywacji ,mam nadzieje że te informacje pomogą
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
masz lt jesli koles wgrywa najnowsze
 

Luck77

Świeżak
Świeżak
Właśnie dzwoniłem i powiedział ze LT1.6 lub 1.61 chciałem nagrać grę Il strurmonik birds of prey czy muszę coś paczować bo nie znam się za bardzo na tym:p I co z nowszymi grami bo mam od kolegi UFC 2010 i Just cause2 i działają czy nowsze gry będą chodzić tupu mafia 2 czy sniper?
 

djaku22

Użytkownik
Użytkownik
mam ten sam problem przerobiłem konsole 22.12.2010 i nie wiem jaką mam wersje przeróbki i nie wiem czy będą śmigać wszystkie nowości ;p
 

Do góry Bottom