Jak sprawdzić przeróbkę?

mateusz666x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, na początku chce podziękować każdemu kto zechce mi pomóc:)
Więc mój problem wygląda następująco: zakupiłem xboxa, i oddałem do przeróbki, wiem jedynie tyle że to był flash napędu.
I teraz mam pytanie jak sprawdzić czy mam: Xtreme czy iXtreme?
I czy mogę podpiąć konsolę pod neta, bo czytałem że mogę zostać zbanowany, a neta potrzebuje bo jak chce
odtworzyć divixa to X chce pobrać kodeki i nie wiem co robić???
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Najłatwiej to wsadzić do napędu płytę bez stealth patcha, np. fight night round 3 ściągnąć z naszego downloadu. Jeśli gra uruchomi się, nie powinieneś łączyć się z internetem bo masz xtreme jeśli jednak napisze "włóż tę płytę do konsoli xbox 360" oznacza że masz ixtreme i jak na razie łączenie się z internetem jest bezpieczne.
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

moze ja tez o cos spytam w tej kwesti nie mam zielonego pojecia o tych przerobkach wiec prosze o wyrozumialosc :)

czyli jesli mam iextreme to nie moge w nim pograc bez polaczenia z netem??

i o co chodzi z tym stealth patchem??
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

ixtreme jest dla osób, które chcą grać online i nie dostać bana, ale granie bez internetu też działa. A stelath to wymagane patche by uruchomić grę na takiej przeróbce. Teraz nie spotkasz żadnej gry bez takiego patcha, co najwyżej te bardzo stare ale znalezienie patcha to 3sec. w google lub linki podane tutaj na forum ;)
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

1)Będziesz mógł pograć

2)Stealth Patch służy do nie tylko przerobienia gry na np. region free albo na dany region ale też zabezpiecza twoją kopię przed wykryciem ze strony microsoftu i uniknięciu bana konsoli
 

mateusz666x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Dzięki za odpowiedź i dołączam się do kolegi i proszę o wyjaśnienie co to stealth patchem??
z góry wielkie dzięki:)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

stealth patch to kilka plików przeniesione z orginalnej płyty tak zwane SS Seciurity Sector czy jakoś tak się to pisało, taki patch ma za zadanie ukryć pirata w napędzie.
 

Fistach

Świeżak
Świeżak
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Hmm, czyli na chłopski rozum skoro przenoszone są zabezpieczenia to dlaczego nie można grać na normalnym firmware'rze?
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Czesc Fistaszku ;D Prawdopodobnie dlatego że xtreme nie czyta tych plikow wypalonych na plycie...
 

mateusz666x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Hmmmy .... poszedłem za radą kolegi i chciałem zassać Fight Round ale rapidshare muszę za każdym partem czekać ok. 1.5h , można to jakoś ominąć???
Proszę pomóżcie!!! :(
 

nixon

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

no ale jak np. sciagnieta gre przejade programikiem XDVDMulleterBeta9.7 i wyjdzie ze jest jak najbardziej kompatybilny z iextreme i region free nie mam co myslec o stealth patchu ?? dobrze zrozumialem ?:)



mateusz666x napisał:
Hmmmy .... poszedłem za radą kolegi i chciałem zassać Fight Round ale rapidshare muszę za każdym partem czekać ok. 1.5h , można to jakoś ominąć???
Proszę pomóżcie!!! :(
Najlepiej wykupic konto PREMIUM za 10zł na allegro kumpel wykupil na 2 tygodnie
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

no ale jak np. sciagnieta gre przejade programikiem XDVDMulleterBeta9.7 i wyjdzie ze jest jak najbardziej kompatybilny z iextreme i region free nie mam co myslec o stealth patchu ?? dobrze zrozumialem ?Uśmiech
Tak, to oznacza że jest stealth i możesz grać spokojnie, powinno się też dla pewności sprawdzić czy gra jest odpowiednio zgrana z oryginału (Good kreon rip) za pomocą programu kreon checker.
 

mateusz666x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Koledzy wilka prośba idę z radą kolego i ściągam grę Fight Night Round 3 ale robię to przez rapida i moim przypadku bedzie to trwało pewnie z ponad tydzień, jeśli ktoś ma taką opcje proszę o wrzut gry na Moorhunta...
Stawiam piwko..:)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

wogole zna ktoś jakas strone gdzie sa gry na x360 na moorhuncie... Bo na p2mforum to sa moze z 3-4 gry .
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

dołączam sie do pytania peku czy zna ktos stronke gdzie jest dzuo gier na xbox 360 przez morhoonta ja znam tylko p2m forum i www.ufs.pl (są tam 4 gry Fifa street3,Rainbow Six vegas 2 Burnout Paradaise i cos jeszcze.)a jak ktos chce to moge podac linki do assasins cred przez morhoonta
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Koledzy wilka prośba idę z radą kolego i ściągam grę Fight Night Round 3 ale robię to przez rapida i moim przypadku bedzie to trwało pewnie z ponad tydzień, jeśli ktoś ma taką opcje proszę o wrzut gry na Moorhunta...
Stawiam piwko..Uśmiech
Z tym upem to proś kogoś z p2mforum bo większość tutaj ma upload nie przekraczający 512kb/s co daje prawie tydzień upania takiego fight night. Spróbuj z torrenta ściągnąć.
 

mateusz666x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Panowie, nie mam opcji zassania gry fight night round 3 więć chciałem zapytać czy jest opcja sprawdzenia inaczej jaką metodą jest wykonany flash mojego napędu.
Grać raczej nie będę chce tylko zssać kodeki abym mógł oglądać diviXy i tu problem bana...

A na marginesie w razie bana można go jakoś zlikwidować??? Szukałem na forum ale nie znalazłem nic konkretnie...??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Inaczej nie można sprawdzić jaki masz flash tylko ściągając grę bez SP i sprawdzając czy konsola odpali ci czy nie. A jeżeli złapiesz bana to AMEN koniec z Xbox Live!
 

mateusz666x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Ok. wszystko jasne
tylko jedno jeśli dostane bana to będzie to oznaczać tylko jedni dla mnie koniec korzystania z Xbox Live.
Natomiast korzystać mogę nadal i grać bez irca???
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak sprawdzić przeróbkę?

Bana dostajesz na Online... normalnie możesz grać w singla
A no i tracisz gwarancje
 

Do góry Bottom