Jak Sprawdzic Wersje Extreme

jacusiekk

Użytkownik
Użytkownik
Czesc. Zakupilem tydzien temu konsole X360 na allegro. Mam taki oto problem gdyż jak nagralem sobie gry wedlug instrukcji i wielu poradnikow, programem IMGBURN predkosc 2,4X na plytach Verbatima+R DL, to w menu glownym konsoli pokazuje mi sie obrazek z NFS:HP i zagraj, lecz gdy juz wlaczam gre zeby zagrac to wyskakuje mi blad "[...]Nie mozna Odczytac Plyty[...]" i moje pytanie polega na tym jak moge sprawdzic jaka mam wersje Extreme bo sprzedawca od ktorego zakupilem konsole jest poza zasiegiem kraju... Kazde aukcje ma podobne np. ta
KONSOLA XBOX 360 20GB+2PADY+2GRY+CAŁY KOMPLET (1363073795) - Aukcje internetowe Allegro
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Musisz wgrac LT+ zeby zagrac na NFS.
 

Masteq

Banned
jeżeli masz najnowszy dash i ten błąd, to na pewno masz ixtreme starsze niż lt+ i oflagowało ci konsolę ( jeżeli się mylę, don't kill me ;) )
 

jacusiekk

Użytkownik
Użytkownik
ale sprzedawca mnie zapewnial ze mam lt
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
LT to nie LT+
 

jacusiekk

Użytkownik
Użytkownik
a bez tego LT+ moge sobie zgrac jakies gry na plytki?
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie oprucz tych 3 nowych NFS, Assains Creed i Fable 3 reszta pojdzie.
 

jacusiekk

Użytkownik
Użytkownik
a cos z nimi musze robic?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wgrac lt+
 

jacusiekk

Użytkownik
Użytkownik
nie chodzi mi o te 3 hity wyzej wymienione, tylko np. o call of duty black ops
 

Lukas4Angels

Użytkownik
Użytkownik
możesz miec lt+ jesli zle nagrales to nawet lt+ ci nie odczyta
 

jacusiekk

Użytkownik
Użytkownik
dobrze wypalilem te plytki pokazuje obraz z gry w menu itp. ale podczas uruchamiania wyskakuje blad "[...]Nie mozna odczytac plyty[...]"
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
a sprawdziles obraz w abgx 1.0.5?
 

jacusiekk

Użytkownik
Użytkownik
tak sprawdzalem i wszystko zielone tak jak powinno byc :D ale jutro mi kolega przyniesie AC:B ktore u niego dziala i zobaczymy
 

FNW

Użytkownik
Użytkownik
Ale ja się nie doszukałem odpowiedzi na pytanie - temat wątku - jak sprawdzić wersję Extreme ? Bo od tego czy jest extreme czy lt zależy sposób odczytania klucza - a jak mi ktoś przykładowo przyniesie do przeróbki chciał bym wiedzieć szybciej jaki sposób zastosować a nie dochodzić metodą prób i błędów ...
 

Silten

Banned
Spamujecie dziewczynki kolega zapytal jak sprawdzic przerobke jaka ma wiec odpowiedzcie tez jestem ciekaw..
 

mpq1671

Użytkownik
Użytkownik
W ACB nie zagrasz bez LT+, nie ważne że kolega dobrze nagrał. Możesz grać w każdą grę poza ACB, Fable 3 (jeśli masz najnowszego dasha) i NFS: HP, reszta musi śmigać.
Jak chcecie sprawdzić jaką macie wersję FW napędu, to musicie go najpierw odczytać - JungleFlasher albo DosFlash do tego służą (patrzcie tutki). Po wsadzeniu do JF pokaże się wersja.
 

Judzio

Świeżak
Świeżak
Cześć, mam podobny problem i pytanie takie jak autor tematu, czy da się sprawdzić jaką mam wersję iXtreme? Mam kilka obrazów gier do nagrania i chyba taka wiedza jest potrzebna żeby poprawnie nagrać?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Nagrajcie gre która ma wave > 4
Jeśli pójdzie to znaczy że masz LT
Jeśli nie to 1.4 / 1.5 / 1.6
Nie pamiętam jak w przypadku iX 1.6.1 który chyba też odtwarza wave 4 ale nie jestem pewien
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Nagrajcie gre która ma wave > 4
Jeśli pójdzie to znaczy że masz LT
Jeśli nie to 1.4 / 1.5 / 1.6
Nie pamiętam jak w przypadku iX 1.6.1 który chyba też odtwarza wave 4 ale nie jestem pewien
bez active.iso iX 1.61 obsługuje do wave 3.

 

Do góry Bottom