Jak umieścić kinecta w tym pokoju?

Santi1989

Użytkownik
Użytkownik


Witam nie wiem jak mógłbym wykombinować aby używać kinecta u mnie w pokoju.

1 - szafka, zajmuje 0,5m od ściany
2 - szafka z TV 0,5 od ściany
3 - wersalka 0,9 od ściany
4 - biurko z monitorem 0,6 od ściany
prostokąt na dole to szafa na całej ścianie.

kreska po prawej to odległość od biurka do szafy 1,3m.
Szerokość pokoju 2,5m.

Czy da się tu coś wykombinować ?
Konsolę mogę podpiąć i do TV i do monitora ewentualnie.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Najlepiej by bylo jakbys wlaczyl kinecta i patrzac w kamerze sam sobie ustawil,ja pokombinowalem tak i sie udalo a tez mam maly pokoj zawalony prez meble,
 

Santi1989

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej by bylo jakbys wlaczyl kinecta i patrzac w kamerze sam sobie ustawil,ja pokombinowalem tak i sie udalo a tez mam maly pokoj zawalony prez meble,
I normalnie funkcjonuje ? W jakiej odległości stoisz od kinecta ? :)

Jakie masz wymiary pokoju?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Powiem ci tak ze nie mam z nim problemu,stoje w odleglosci ok 1,8 m od kinecta i w czsie kalibracji jestem ustawiony w pozycji "lepiej".
Pokoj mam 3x3 m.
Kinecta dokladnie to mam ustawionego ok 15 cm od rownej polowy pokoju,lekko postawionego na skos pod katem ok 45 %(stopni) i gra idealnie.
Zrob tak jak radze,wlacz kinecta,wlacz ustawienia sledzenia i patrz na ekranie jak widzi kinect,czy wykrywa ciebie itp,pomalu sobie wszystko ustawisz.
Jak ci sie nie uda,zrobie zdjecie aparatem i wrzuce tu na forum.
 

Santi1989

Użytkownik
Użytkownik
wrzuć to sobie zobaczę :) jutro jadę po kinecta rano
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
To wrzuce albo rano albo wieczorem,teraz telefon nie zrobi mi tak dobrego zdjecia ;/
Zachcialo mi sie Sexperii x10 :D
 

Santi1989

Użytkownik
Użytkownik
ok będę czekać :)
 

87gelu87

Banned
Użytkownik


może w ten sposób spróbuj trochę więcej miejsca będziesz miał
 

Santi1989

Użytkownik
Użytkownik


może w ten sposób spróbuj trochę więcej miejsca będziesz miał
całkiem dobry pomysł, ale myślę, że np na czas gry nr 3 przesunąć na maxa do szafy i stać przed szafką 1. Kinect byłby na samej ścianie na szafce 2 ;)
 

Black69

Użytkownik
Użytkownik
ile trzeba miejsca żeby kinect działał ??
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
czytałem że kinect wymaga aby użytkownik był oddalony o 2.5m ale mogę się mylić.
 

Black69

Użytkownik
Użytkownik
aż 2,5 metra o lol to mi nie bedzie działać
 

marcincs

Użytkownik
Użytkownik
czytałem że kinect wymaga aby użytkownik był oddalony o 2.5m ale mogę się mylić.
2 m wystarcza w zupelnosci,ale jak nie masz wolnego miejsca z lewej i prawej to utrudnia gre
 

Black69

Użytkownik
Użytkownik
aha dzięki
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Kolego przepraszam ze tak dlugo nie odpisywalem,ale pochloniety praca bylem,wracalem w nocy a w dzien spalem :D
Zdjecia niestety ci nie wykonam,bo te 8 mpx jakos nie wyglada na 8 i niestety jakosc nie jest zachywcajaca,przedstawie ci rozmieszczenie mojego pokoju w postaci zaawansowanego rysunku graficznego,pola oznaczone cyframi oznaczaja meble.
LEGENDA:
1:Mebloscianka(od samej sciany,do ok 15 cm od okna)
2.Szafka RTV(na ktorej stoi kinect,kinecta zazwyczaj ustawiam na wprost drzwi ktore znajduja sie naprzeciwko szafki oznaczonej nr 2,badz lekko pod kontem w strone nr 1)
3:Telewizor na scianie
4.Łóżko.
5.Drugie łóżko.
Mam takie ustawienie i nie mam zadnego problemu z kinectem,gram we wszystkie gry bez zadnych problemow,na poczatku mialem to fakt,ale potem gdy ustawilem na podgladzie z kamery moje idealne ustawienie to nie mam.
Co do miejsca jakie kinect potrzebuje hmm,jest to przedzial 1,8 metra a 2,5 metra wiadomo im wiecej miejsca tym wieksza swoboda i zaleta grania we 2,ale w zupelnosci wystarcza ok 1,8 m,wazne aby kinect wykryl twarz,oraz przestrzen po prawej i lewej stronie byla wolna(wtedy nie przeszkadzaja ci meble w grze).
Pozdrawiam,mam nadzieje ze cos ci pomoglem,jak masz jeszcze jakies pytania pisz,mam weekend to pomoge :)
http://img13.imageshack.us/i/beztytuutig.jpg/
Edit:
Sry ze w zalaczniku,ale kurza twarz nie moge cos dac widocznej grafiki ;/
Na psa urok ;/
 

Do góry Bottom