Jak ustawić FreestyleDash zamiast Orginalnego Dash'a ??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
aha a żeby gry widział z Xboxa 360 które mam na dysku to musze Quick Botem zrobic Ikonki i wrzucic Je tam do Content czy jak ?? wogóle skopiowałem FSD na HDD1 zrobilem pliczek launch.ini tak jak podawali wyżej zmieniając na swoją scieżke robilem póżniej przez przez ten programik z poziomy konsoli i nic. Chyba że launch.ini też mam wżucic na hdd1 ??
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
Plik launch.ini ma być na HDD1, możesz go też wrzucić do nand przez flash_installer. Co do gier, to nie musisz robić skrótów quickbotem, jeśli przerobisz iso na god programem iso2god i wrzucisz do Conten/0000000000000000/. Jeśli natomiast tylko rozpakujesz obraz to musisz wskazać ścieżkę do rozpakowanego obrazu w pliku fsd2config.xml w folderze fsd2data na HDD1. Jednak nie mam pewności co do tego, bo wszystkie gry mam jako GoD, więc niech ktoś kto wie lepiej potwierdzi.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Robisz folder np games i w xml podajesz ścieżkę do niego. W temacie o fsd 2.0 są przykłady.

Jezeli nadal nie będzie ci startować fsd to wrzuć plik launch.xex na root hdd1. Tam gdzie launch.ini
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom