Jak używać internetu?

Domisio

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam konsolę Xbox 360 Slim 4GB (posiada Wi-Fi). Chciałbym używać internetu (przeglądać strony), ale nie wiem jak. Mam podłączony router (internet w sieci TOYAnet) oraz konto Xbox Live. Czy mogę wejść w konsoli do internetu bez podłączania jej do komputera (nie posiadam Windows Media Center na komputerze)? Jeżeli tak to jak mam to zrobić? Proszę o pomoc i pozdrawiam!
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Nie. Media Center nie jest potrzebne. Musisz wejść gdzieś do ustawień i tam powinno być o sieciach przewodowych i bezprzewodowych. Poszukaj.
 
W konsoli w ustawieniach sieci wez wszystko na Automatycznie i zrób test sieci. powinno działać.


Nie potrzeba Windows Media Center.
 
M

MaverickPL

Guest
Pytanie co on ma ma mysli piszac "wejsc do internetu"... bo dla niektorych internet = www.
Jesli chcesz po prostu podlaczyc konsole do internetu zeby korzystac chociazby z live'a to musisz po prostu zapiac ja do sieci. Zapytaj swojego administratora w jaki sposob najlepiej mozesz to zrobic, czy wystarczy zwykly switch, czy musisz dokupic jakis pakiet za drugie urzadzenie, czy musisz sobie postawic router itp...
 

Ingvar

Banned
Witam. Mam konsolę Xbox 360 Slim 4GB (posiada Wi-Fi). Chciałbym używać internetu (przeglądać strony), ale nie wiem jak. Mam podłączony router (internet w sieci TOYAnet) oraz konto Xbox Live. Czy mogę wejść w konsoli do internetu bez podłączania jej do komputera (nie posiadam Windows Media Center na komputerze)? Jeżeli tak to jak mam to zrobić? Proszę o pomoc i pozdrawiam!
Nie ma możliwości przeglądania stron takich jak wp,pl itp. Zasadniczo możesz tylko grać i pobierać pliki ;)
 

mihcal5

Banned
jest możliwość, program to chyba mcebrowser, ale bardzo niedopracowany i trudno się go używa
 

Domisio

Świeżak
Świeżak
Pisząc "wejść do internetu" nie miałem na myśli podłączenia konsoli do internetu i korzystania z live, gdyż jak napisałem mam już sieć przewodową (router) i korzystam z xbox live.
Chodzi mi po prostu przeglądanie stron takich jak np. onet, sprawdzanie poczty, youtube, rożne fora, filmy online itp. Nie wiem czy to w ogóle jest możliwe?
 

Marqs.s

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Domisio - tak jak napisał "mihcal5" jest możliwość przeglądania stron przez "mcebrowser".Jednak jest to niedopracowane.
 

Do góry Bottom