Jak wgrać homebrew XM360 ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

vvv93

Banned
Witam.
Mam szybkie pytanie : w jakie miejsce i jakie dokładnie pliki mam skopiować na konsolę alby działał program XM360 v2.0d ?
Proszę o pomoc.
@EDIT
Już nie ważne, temat do zamknięcia .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom