Jak wgrać własny obrazek gracza ??

Famous

Użytkownik
Użytkownik
Witam, jak wgrać własny obrazek ? Grając często natykam się na jakieś inne obrazki niż są do wyboru więc na pewno jakoś się da, dla przykładu dziś ktoś miał postać z serialu "100". Ktoś wie jak ?


Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W tym samym menu gdzie się zmienia avatary ale to chyba tylko nadal jest dla preview.
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W tym samym menu gdzie się zmienia avatary ale to chyba tylko nadal jest dla preview.
Ja nie mam preview a zmieniłem sobie przez aplikację Xbox w smartfonie. Rozwiązanie to podsunęła mi Kuleczka

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Aplikacja Xbox Beta na telefon, albo na PC z W10. Jedyny wymóg to minimalny rozmiar obrazka 1080x1080px.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
minimalny 1080? chyba 180 :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
minimalny 1080? chyba 180 :D
Nie, mylisz się. 1080. Też mi oczy z orbit wyleciały jak to zobaczyłam, byłam zmuszona rozciągnąć swój obrazek w PSie x D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja nie mam preview a zmieniłem sobie przez aplikację Xbox w smartfonie. Rozwiązanie to podsunęła mi Kuleczka

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Aplikacja Xbox Beta na telefon, albo na PC z W10. Jedyny wymóg to minimalny rozmiar obrazka 1080x1080px.
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie, mylisz się. 1080. Też mi oczy z orbit wyleciały jak to zobaczyłam, byłam zmuszona rozciągnąć swój obrazek w PSie x D
Ale chodzi o obrazek gracza, a nie jakiś baner? Szczerze powiedziawszy to dziwne, po co tak duża rozdzielczość, jak i tak nie jest wyświetlane w pełnej :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ale chodzi o obrazek gracza, a nie jakiś baner? Szczerze powiedziawszy to dziwne, po co tak duża rozdzielczość, jak i tak nie jest wyświetlane w pełnej :D
No kurde niedowiarku ściągnij sobie aplikację i zobacz, a nie owijasz w bawełne. Jakbym nie była pewna to bym tego nie pisała....TAK CHODZI O OBRAZEK GRACZA :shifty:

 

CaponePoland

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak, obrazek gracza ustawia sie w apliakcji xbox ale tylko w tej w wersji BETA a nie w zwyklej i TAK musi być minimum 1080x1080 i nie ma znaczenia, że nie wyświetla się cały, chodzi o jakość. Zresztą nie ma się co zastanawiać czym się kierował MS tylko się cieszyć, że jest taka możliwość.

otwieramy aplikacja xbox BETA
klikamy na swoj obrazek gracza w lewym górnym rogu
(obrazek gracza musi byc a nie avatar ustawiony do wyswietlania)
klikamy DOSTOSUJ
klikamy EDYTUJ na obrazku
klikamy WYBIERZ OBRAZEK NIESTANDARDOWY
wybieramy obrazek z dysku (minimum 1080x1080)
ustawiamy żądany wygląd kołowy
klikamy DALEJ
klikamy PRZEŚLIJ jezeli nam odpowiada
klikamy ZAMKNIJ
klikamy ZAPISZ

Prościej sięchyba nie da wytłumaczyć :)
 

Sebx1978

Świeżak
Świeżak
Ja w aplikacji próbowałem ustawić tag. Obrazek jest 1080x1080 a i tak mi wyskakuje " niestesty, nie możemy w tej chwili przesłał obrazka. Spróbuj ponownie za chwile". Co mam w takiej sytuacji zrobić.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja w aplikacji próbowałem ustawić tag. Obrazek jest 1080x1080 a i tak mi wyskakuje " niestesty, nie możemy w tej chwili przesłał obrazka. Spróbuj ponownie za chwile". Co mam w takiej sytuacji zrobić.
Tymczasowo ta opcja jest wyłączona przez Microsoft
https://worldofxbox.pl/microsoft-wylaczyl-wgrywanie-wlasnych-obrazow-profilowych/
 

Do góry Bottom