Jak wsiąść do taxi i helitour jako klient?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
No jak w temacie, zawsze jak wołam taxi i wciskam to cholerne "y" to Niko kulturalnie machnie kopytem taksówkarzowi w pecyn i ten grzecznie wysiada ale przecież można pojechać taksi i zapłacić? Tak samo z helikopterami. Czy to działa tylko w wtedy gdy Romana się zaprasza na spotkanie? Po ptokach bo on [nie spoileruje] ale może z Brucie'm się uda za free polatać, czy to o to chodzi?

szoke

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak wsiąść do taxi i helitour jako klient?

trzeba przytrzymać Y a nie tylko wcisnąć

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

Ok. dzięki, ta się w ogóle na randce przelecieć się helikopterem? Zawsze jak tam jadę z którąś to nie ma helikopterów?

B

basa

Guest

Da sie , kilka razy przylecilem helikopterem na randke , szkoda ze nie ma specjalnych tekstow dziewczyn na ten temat ze fajna maszyna przylecialem :> jak zwykle zajmuja si etylko moim ubraniem :D

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

Ale z jaką panną leciałeś helikopterem? Może helikopterem Brucie'go? Mnie chodzi o Helitour za 150$.

B

basa

Guest

no helikopterem z helitour tylko nie lecialem z pilotem tylko pilot dostal po mordzie i sam polecialem raz po kate raz po Carmen. Po Kate ciezko troche bylo z ladowaniem . Raz tez zabrlalem Packiego na hamburgera , ale nie udalo sie ladowanie na dachu i Packie znalazl sie w szpitalu :)

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik

przytrzymaj "Y" ;D

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik

Ej no ja chciałem zrobić tak z Kiki ale żeby dotknąć strzałki musiałem wysiąść i mi gwizdnęli helikopter:/ nie dało się helikopterem bo za mało miejsca. Znam błąd.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom