Jak wyciągnąć z gry pliki *.XMA?

DCF

Świeżak
Świeżak
Witam

Potrzebuję pomocy, nie wiem jak wypakować pliki audio (.xma) z gry XBLA. Dokładnie chodzi o grę Street Fighter III: Online Edition, która została wydana tylko w wersji cyfrowej. Nie wiem jak to się dokładnie nazywa, ale gra jest zapisana w jednym z tych formatów: PIRS/CON/LIVE. W eksploratorze Windows rozszerzenie tej gry to plik, czyli tak naprawdę jakby nie miał w ogóle rozszerzenia.

Użyłem programu o nazwie Le Fluffie, służy on do wypakowywania gier z dystrybucji cyfrowej. Niestety program wypakował wszystko oprócz muzyki (pliki .xma), na której mi najbardziej zależy. Folder SOUND posiada 3 foldery w których powinna się znaleźć muzyka. Niestety są puste, tak jakby Le Fluffie pominął ten folder podczas procesu wypakowania.



Wiem że na 100% powinna tam być muzyka, ponieważ sprawdziłem plik o nazwie data.toc, na którym widać ścieżki prowadzące do plików XMA. Wygląda to mniej więcej tak:
Sound\BGM\01_A_NYC.xma
Sound\BGM\01_A_NYC_00.xma
Sound\BGM\01_A_NYC_01.xma
Sound\BGM\01_A_NYC_02.xma
Sound\BGM\01_A_NYC_03.xma


Czy ktoś wie jak wydobyć te pliki? Potrzebna mi jest pomoc, bardzo mi zależy na tych plikach. Są mi potrzebne do jednego projektu nad którym pracuję. Niestety nie posiadam konsoli X360, inaczej wgrałbym sobie tę grę i przerzucił potrzebne mi pliki na dysk komputera. Wszelka pomoc mile widziana!
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
hyperripper?
 

DCF

Świeżak
Świeżak
Ściągnąłem tego Hyperrippera, niestety nie obsługuje plików *.XMA. Pomimo tego spróbowałem wyszukać pliki, przy wybieraniu rozszerzeń zaznaczyłem opcję ALL. Wyszukało mi mnóstwo plików w formacie *.WAV, ale coś jest nie tak. Po pierwsze, ta gra nie posiada żadnych plików WAV. Po drugie, te WAV'y po wypakowaniu nie działają, próbowałem je odpalić w Winampie, VLC, Foobar, żaden nie odtworzył tych plików. Także dalej problem nie rozwiązany, ale dzięki za zainteresowanie DOGtagscollector. Piszcie, każda pomoc się liczy :- )
 

DCF

Świeżak
Świeżak
Refresh
 

DCF

Świeżak
Świeżak
Rozwiązałem problem. Temat do zamknięcia.
 

Do góry Bottom