Jak wygląda Terminal w Modern Warfare 3?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fani Modern Warfare 3 na pewno wiedzą, że do ostatniej odsłony serii Call of Duty niebawem trafi jedna z mapek, która była obecna w poprzedniej części cyklu. Jak wygląda?


Zmiany są przede wszystkim kosmetyczne i - szczerze mówiąc - zauważą je chyba tylko ci, którzy znają akurat tę mapkę jak własną kieszeń. No i towarzyszą serii co najmniej od Modern Warfare 2. Wideo powyżej możecie sobie porównać z pierwowzorem. Mimo braku istotnych różnic nie można odmówić Infinity Ward gestu, bo mapa trafi do gry za darmo.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tofu212

Banned
mw3 i bf3 elite wielka żenada. ile oni chcą wyciągnąć kasy od nas się pytam ile.gre kupić mało
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
mw3 i bf3 elite wielka żenada. ile oni chcą wyciągnąć kasy od nas się pytam ile.gre kupić mało
Jak to się ma do tego tematu/tej mapy? Przecież będzie za darmo...
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Swietnie, czekalem na jakas mapke z mw2...
Tylko boli mnie ze bedzie za darmo, na cholere mam tego elite premium, bo ty by za moje pieniadze dawali innym? Smieszne...
 

Tofu212

Banned
Jak to się ma do tego tematu/tej mapy? Przecież będzie za darmo...
jak rzuca się psu czasami kości.
 

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
Swietnie, czekalem na jakas mapke z mw2...
Tylko boli mnie ze bedzie za darmo, na cholere mam tego elite premium, bo ty by za moje pieniadze dawali innym? Smieszne...
No nie wyrobie z wami... jakby była płatna to byłoby narzekanie "odgrzewany kotlet jeszcze karzą sobie płacić ojezu ojezu", jak jest za darmo to narzekacie że za darmo...
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
No nie wyrobie z wami... jakby była płatna to byłoby narzekanie "odgrzewany kotlet jeszcze karzą sobie płacić ojezu ojezu", jak jest za darmo to narzekacie że za darmo...
Mam gdzies innych ludzi co mi narzekaja... Ja zaplacilem za elita a stracilem juz swoje pieniadze na jakies fejsoffy na jakies mapki w ktore nie gram, i mam jeszcze oddawac mapki za darmo ha ha
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Mam gdzies innych ludzi co mi narzekaja... Ja zaplacilem za elita a stracilem juz swoje pieniadze na jakies fejsoffy na jakies mapki w ktore nie gram, i mam jeszcze oddawac mapki za darmo ha ha
Jakby mapa była płatna to byś płakał, że dostajesz remake Terminalu z MW2, a nie całkiem nową mapę.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Jakby mapa była płatna to byś płakał, że dostajesz remake Terminalu z MW2, a nie całkiem nową mapę.

:facepalm:
Czytales moj pierwszy post?
Bardzo sie ciesze ze dali cos z mw2. Jestem ZA by dali tez highrise albo favela...
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Podobna sytuacja była z GoW 3 i nie było problemu, a tutaj mowa tylko o jednej mapce, people c'mon!
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Miły gest, sama mapka fajna. Przydałby się jeszcze Wasteland i Skidrow z MW2. Za free mogą dać te mapki, korona im z głowy nie spadnie;)
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Ma być ich więcej nie tylko terminal i bardzo dobrze bo te z MW2 są świetne a podstawka z MW3 to porażka.
 

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
Mogliby dać wszystkie, jednak mają one te klimat. Jakoś nie chce mi się grać w MW3, a do MW2 zawsze wracam z przyjemnością :D
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ma być ich więcej nie tylko terminal i bardzo dobrze bo te z MW2 są świetne a podstawka z MW3 to porażka.
Ale pewnie tylko ten "Terminal" będzie darmowy nie? Chciałbym, żeby wszystkie mapki z MW2 zawitały do MW3 za free, lub jak już za 800 msp, bo tak jak mówisz - Mapy z MW2 w porównaniu z MW3 to niebo i ziemia.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
hehe gość 1 lvl a ma złotą klamę :D

Jedna z moich ulubionych map z dwójki.

Pamiętam jak był news, o tym, że terminal pojawi się w MW3, cieszyłem się.
Teraz? Może nie do końca ale to olewam bo częściej gram w MW2. 3 odpalam gdy w 2 wqrwiają b00sterzy albo trafiam na zmodowane lobby:p

Zauważyłem kilka zmian moim zdaniem na lepsze. Jedną z nich jest to, że w niektórych pomieszczeniach wydaje się być jaśniej co utrudnia pracę kamperom :)

heh dodali radiowóz na przeciwko samolotu, przy wejściu do budynku :D

Podsumowując na pewno zagram nie raz i nie dwa ...bo w końcu za darmoszkę :p
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Swietnie, czekalem na jakas mapke z mw2...
Tylko boli mnie ze bedzie za darmo, na cholere mam tego elite premium, bo ty by za moje pieniadze dawali innym? Smieszne...
Żenujący post. Pograzasz sie...

"Tylko boli mnie ze bedzie za darmo" Typowe myslenie Polaka :) Jaralbys sie pewnie ze masz mapke a INNI jej nie maja... Dziecinada.

Wytlumacz JAK TO ZA TWOJE PIENIADZE ??

Stary kupilem gre - wiec zaplacilem za siebie. Gra sprzedala sie tak wysmienicie ze spokojnie mogliby trzymac serwery, wydawac dodatki (NAWET DARMOWE!). Ale ze marketing posuwa sie na przod wymsilili usluge na ktorej moga zbic krocie dodatkowo :) I zbijaja okrutny hajs.

Mapa swietna. Klimatyczne czasy Modern Warfare 2 wracaja na kosnole. A to ze za darmo - wielki szacun. Nawet jak dla mnie mapki z MW2 moglyby powrocic nieodswiezone graficznie :)
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Hiszpan3lek, Za takie głupie gadanie to powinieneś chyba BANA dostać. Ręce opadają jak czytam takie coś.
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zamykam, rodzi się kłótnia
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom