Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
P

przeo_91

Guest
Jak wygląda gwarancja na pada? trzeba go wysłać do M$ czy dzwonie a oni mi przysyłają nowego? zastanawia mnie to? ???

EDIT
Dostałem pada za free :p :p :p

Dzwonisz na numer 008004411796
Z telefonu w sieci TP lub Orange

Prosisz o rejestrację konsoli, po tym pytasz czy gwarancja obejmuje także pada. Gdy miła pani nie zaprzeczy mówisz że coś nie tak z twoim padem (tutaj należy zmyślić jakąś usterkę) po wszystkim dostajemy info. iż pad dotrze do nas w ciągu 2-3tyg. i nie musimy odsyłać starego ;)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Bez głupich pytań, Tak działa to w 100% i każde kolejne pytanie będzie usuwane bez ostrzeżenia. Usunąłem 25stron więc jak coś ważnego umknęło (przecież nie będę przeglądał każdej strony) to piszcie.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

wysylka jest kurierem do granicy a potem poczta - wiec poprostu odbieracie awizo. Jezeli nie dojdzie pad w okreslonym terminie nalezy zadzwonic i upomniec sie! mozemy wtedy liczyc na upominek (gre oryg nie najnowsza i wysylka nowego pada, gdy tak zdecyduje MS)

pasuje dopisac godziny w ktorych mozna dzwonic i dni (ja ich nie pamietam).
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

No ja chciałem tylko podziękować Wam ;) bo gdyby nie to forum to nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby dzwonić na reklamacje z "uszkodzonym" padem. A tak mam już komplecik, kontroler przyszedł po nie całym tygodniu!!!!! :D :D :D Respekt dla Billa i jego pracowników. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje! :) :)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

o której można tam dzwonic ?? o 14 można bo chce tam zadzwonic teraz ;P ??
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

10-17.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

co jest do kurr... dzwonie a tu sekretarka ze jak ccesz dowiedziec sie info o konsoli naciskasz 1 a jak i kontolerach i akcesoriach nasickasz 2 .....

co mam nacisc zeby zgłosic reklamacje pada ??


kurna do dupy ... nacisłem 2 i mówie czy gwarancja obejmuje pada ... a babka że gwarancja nie obejmuje PADA i żeby zanieśc do sklepu ... ja mówie że kupiłem w sklepie internetowym a ona że musze napisac maila do sklepu gdzie moge wymienic tą częśc... no to ja dziekuje dowidzenia ;/

ale kicha .. prosze nie usuwac tego postu ...

i co teraz mam robic ?? HELP :(
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

mateusz_gosc napisał:
co jest do kurr... dzwonie a tu sekretarka ze jak ccesz dowiedziec sie info o konsoli naciskasz 1 a jak i kontolerach i akcesoriach nasickasz 2 .....

co mam nacisc zeby zgłosic reklamacje pada ??


kurna do dupy ... nacisłem 2 i mówie czy gwarancja obejmuje pada ... a babka że gwarancja nie obejmuje PADA i żeby zanieśc do sklepu ... ja mówie że kupiłem w sklepie internetowym a ona że musze napisac maila do sklepu gdzie moge wymienic tą częśc... no to ja dziekuje dowidzenia ;/

ale kicha .. prosze nie usuwac tego postu ...

i co teraz mam robic ?? HELP :(
Nie pytaj się czy obejmuje tylko powiedz ze nie dziala :D
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

to nie rozumiem .. teraz mam jeszcze raz zadzwonic tylko nacisnoc 1 ? i odezwie sie inna babka ? czy ta co nacisłem 2 ??

bo nie chce zeby odezwała sie ta babka co wtedy dzwoniłem ;/ bo znowu bede to samo gadał ;/ ehhh :(((( a juz chciałem śmigac z kolegą w PESA 2008 :(((((


prosze bardzo o jak najszybsza pomoc :((( bede bardzo wdzieczny ....



PS. AUTOR tematu pisał zeby sie zapytac czy gwarancja obejmuje pada ....

eh powinno to byc krok po kroku przejzyscie wytłumaczone a nie tak na odpiepsz .. potem masa pytan i niejasnosci ;/////



błagam o odpowiedz czy jak nacisne 1 odezwie sie ta sama babka co jak naciskałem 2 ? czy jest ich tam więcej ????
HELP
 

rYs1292

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

1.Przyciśnij 1 potem 3 odezwie się kto inny
2. nawijaj że mi guzik x i a nie chodzi, wczoraj grałem w pesa 2008 i chodził a dziś włączam i nic nie chodzą te guziki.
3 Spytaj co w związku z tym mam zrobić.
4. Jak ci będzie wmawiać że ci spadł na ziemie powiedz że nie spadł
5 Wszystko zależy od tego czy będziesz miły.
6 dalej radź sobie sam
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Prosciej sie chyba nie da? Najpierw wybierasz jezyk polski, a pozniej akcesoria. Mowisz, ze ci cos nie dziala, ona cie rejesruje i wysyla pada, proste jak drut, tylko nie denerwuj sie w trakcie rozmowy. Swoja droga wlasnie dzisiaj doszedl mi czwarty pad. . Teraz pobili rekord, dzwonilem we wtorek, w czwartek dostalem maila, ze pad jest juz w drodze i dzisiaj juz go mam. :)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

nawet mi nie mów o czwartym padzie bo aż mnie :p

ja za wszelką cenę chce chociaż jednego ....

napisze jeszcze raz jak to było

ja: naciskam 1
ja: naciskam 2 pady,akcesoria,zasilacze
babka: dziendobry tutaj ta i ta (tak szybko gadała że nie rozumiałem) z kim mam przyjemność
ja: dzień dobry, chciałem się dowiedzieć czy gwarancja obejmuje pada.
babka: nie, prosze zanieść pada do sklepu
ja: ale ja kupiłem konsole w internecie i mam daleko do sklepu :D (tu już byłem z lekka zdenerwowany)
babka: to prosze napisać maila do sklepu żeby wymienili tą cześć
ja: aaaaaaa eeeee no to dziękuje dowidzenia


i faktycznie proste jak drut :/

chyba ze podam komuś serial number i za mnie zadzwonicie :D :p hehe

a tak na serio to jutro zadzwonie i dam nie akcesoria 2 ale konsola 1
i powiem że mi w padzie X i A nie działa

kurcze muszę mieć tego pada :/


PS. proszę niech ktoś napisze dokładną rozmowę .. jak gadać itp... za bardzo się stresuję i nie potrafię tak na szybko myśleć i wymyślać bo wtedy do słuchawki gadam tekst typu eeeee yyyy :/ więc prosiłbym o pomoc ...
 

polaris20

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Ja miałem o tyle farta ze gadałem z jakimś Czechem który rozumiał po polsku ale gorzej w druga stronę :)
ogólnie powiedziałem ze pad nie łączy się z konsolą a na gwarancji przeczytałem, że w przypadku jakiś problemów dzwonić naa infolinie. Koleś zapytał tylko o numer seryjny bo nie rejestrowałem jeszcze i grzecznie podał nr zgłoszenia i tyle :). Za miesiąc dzwonie po następnego Buhahahahahahahha ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

ja dostałem trzeciego już :> :>

Dzwonisz naciskasz 1 nastepnie 2
M$ Witam nazywam sie .... w czym moge pomoc
ja: mam pada przewodowego/bezprzewodowego i nie działają mi przyciski a i X
m$: bedzie sie wypytywać czy czegos nie zrobiłeś
ja: mówisz ze nie
m$: zapyta gdzie kupiles konsole i czy masz mozliwosc ja tam oddac
ja: mowisz ze nie bo kupiles 200 km od swojego miejsca zamieszkania
m$: ona powie ze chce serial w celu sprawdzenia czy masz jeszcze na gwarancji/zarejestrowania (raz chcieli odemnie date produkcji :D :D)
ja: dajesz jej
m$: chce dane od ciebie
ja: dajesz jej
m$: bedzie gadala cso jakeis pierodoly zeby zagadac
m$: da ci numer zlecenia i powie ze mad ma być w ciągu 3-4 tygodni
ja: mowisz dziekuje bardzo do usłyszenia
m$: ona ci to samo

Pozostaje tylko czekać napada
 

piotrek_54

Świeżak
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Trzeciego pada?! Że niby jak?:D Przeciez za drugim razem juz podobno prosza o wyslanie tego niedzialajacego...

Na swojego czekam od srody ;)
 

Jaczomb

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

piotrek_54 napisał:
Trzeciego pada?! Że niby jak?:D Przeciez za drugim razem juz podobno prosza o wyslanie tego niedzialajacego...

Na swojego czekam od srody ;)
jak sie 2 raz pad zepsuje, a on dzwoni i mowi ze nie doszedl, to wysylaja nowego
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Ok ...

zadzwoniłem i Pan Łukasz wysłał mi pada :D mam czekac 3-4 tygodnie ;]

już nie chciałem żebyc sie karta skączyła więc kupiłem odrazu za 25 zeta :p
 

scott

Świeżak
Świeżak
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

Gościu z takimi tekstami i żalami to nie tu źle trafiłeś(pożal sie mamusi!!)!! a ze jesteś skąpy na kartę to mniej do siebie pretensje!!
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

scott napisał:
Gościu z takimi tekstami i żalami to nie tu źle trafiłeś(pożal sie mamusi!!)!! a ze jesteś skopmy na kartę to mniej do siebie pretensje!!
skąpy*

A co do tematu... zamiescie wszystko w 1 poscie - 2 przykladowe rozmowy i to co napisalem w poprzednim poscie bo znow jest 2 strona.. zaraz bedzie 20.. nabijanie postow tylko - wiadomo! MS to nie degustacja ze wam dadza jak glupa bedzie rznac.. mowcie tak jakbyscie sami w to co mowicie wierzyli. Jak nie umiecie sie tego podjac.. poproscie kogos starszego , ktory spokojnie zalatwi sprawe...
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jak zdobyć darmowego PADA od Micro$oftu !!!

heh ja to ostatni raz telefonowałem baaaardzo dawno :D po prostu nie używam telefonu i teraz troche sie dygałem a więc jak dzisiaj załatwiłem pada


dzwonie...
naciskam 1 i naciskam 2

M$:dziendobry nazywam sie Paulina .. w czym mogę pomóc
ja: dzien dobry ... mam problem z bezprzewodowym padem
M$: a co sie z nim takiego stało ? (chyba wiedziała już o co chodzi :D )
ja: nie działają przyciski A i X
M$: jak Pan się nazywa itp...
Ja: wiadomo co :p
M$: a ile masz lat
Ja: 18 (naprawde mam 17 :p )
M$: bo taki masz głos ....
Ja: no wszyscy mi tak mówią ( ściema na maxa :D)
M$: proszę podac nr telefonu
Ja: kurcze nie pamiętam jaki mam nr telefonu .... to zaraz napisze na kartke i zadzwonie (kupiłem specjalnie starter za 5 zeta)
M$: ok ... narazie :D


dzwonie ponownie
M$:dziendobry nazywam sie Łukasz .. w czym mogę pomóc
ja: dzien dobry ... mam problem z bezprzewodowym padem...nie działają przyciski A i X
M$: prosze podac serial
Ja: podaje
M$ jak długo masz konsolke ?
Ja: pół roku już będzie :D (naprawde 3-4 dni)
M$: o to krótko (czy jakoś tak gadał...)
Ja: no .. też mi jest to dziwne że pad tak szybko się zepsuł :D

M$: dane
Ja: podaje
M$: nr telefonu :D :p
itp...

przy danych z 3 minuty podawałem nazwe miejscowosci i z 2 minuty nazwisko :/ ten gosciu słabo rozumie :D

no i już gada że zaraz sfinalizuje już prawie ok ... i tragedia się stała ... 0 zł na koncie :/

już myślałem ... no to po padzie

lecz załatwiłem szybko karte i dzwonie ... modle sie żeby ten sam gosciu odebrał i odebrał !!!
podał mi nr przesyłki czy jak sie to nazywa i kazał czekac 3-4 tygodnie ...


tak więc jak trafisz na gościa Łukasza szybko to załatwisz lecz musisz gadac wyraźnie bo nie rozumie chyba po polsku :D
jak trafisz na Pauline tez nie powinno byc problemów bo była barzo miła i gadałą mi na Ty :p

jak trafisz na babe co gada tak szybko imie że nie rozumiesz to będzie kicha bo powie zeby zanieśc do sklepu


teraz tylko czekac


PS. mam jeszcze jedno pytanko .. czy jak sie podam im ten nr telefonu dzwonią nam na ten numer czy jak ? bo karte wkładałem do siostry telefonu bo ja nie mam :p i teraz karta sobie leży nie czynna i boje sie że będą na nią dzwonic :/

:)

dzieki i pozdr.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom