Jak zdobyc Microsoft Points?

chester35

Użytkownik
Użytkownik
witam. ostatnio zaczolem grac na polskim xbox live i mam takie pytanie jak zdobyc Microsoft Points ? za ktore moglbym kupic jakis dodatek do gry itp .czy jedyny sposób to kupowanie zdrapek na allegro ?? moze da sie je wygrac robiąc jakies osiągnięcia w grach ?
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
Kupujesz oryginalne zdrapki w sklepie lub allegro, ewentualnie możesz kupić konta silver z większą ilością punktów w mniejszej cenie ( też na allegro ). Inaczej się nie da.
 

milioner

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym na allegro nie kupował. Dwa powody.
Po pierwsze ceny teraz są drogie.
Po drugie, w imię "zmowy cenowej". Z czystej zawiści, żeby nie dać więcej kasy naciągaczom.
W sklepie też drogo, a nawet drożej.
Pozostają strony zagraniczne. Pochodzenie kont jest tam baaardzo podejrzane (mam doświadczenie) ale jest tanio.
 

65userow

Banned
Te tanie konta silver z dużą ilością msp, to jak dla mnie są aktywowane albo z kradzionych kart kredytowych, lub tych tzw. wymuszaczy co często piszą np. grając w MW2 "10 prestiż za 2100 msp"
 

konta silver

Użytkownik
Użytkownik

milioner

Użytkownik
Użytkownik
Zapraszam do tematu.
Mozna tu zakupic tanio punkty microsoftu.
Tanio? Fajny żarcik, nie no bez jaj rozśmieszyłeś mnie :)

EDIT:Nie no przepraszam, bo trochę wyjechałem. Widać, że wszystko profesjonalnie i w ogóle, ale nie mów ludziom, że to tanio, względem innych sprzedawców i że taniej nie znajdą, bo plujesz im w twarz.
 

Do góry Bottom