Jak zrobić podstawkę do xboxa ?

oslzix

Świeżak
Świeżak
Witam, mój problem jest taki że nie mam podstawki do xboxa i nie wiem z czego zrobić domowymi sposobami, gdyż mój xbox po godzinie -półtora się grzeje strasznie od spodu. jakieś rady ?
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a po co Ci podstawka ? przecież może stać bez żadnych podstawek
 

oslzix

Świeżak
Świeżak
no tak ale lepiej żeby dostawał więcej powietrza i wgl od dołu nawet a nie tylko do boku


P.S - Wolę zrobić podstawki i dbać o sprzęt nawet jeżeli to nie Jasper tylko Falcon :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
najlepsza podstawka ever
dajesz 4 korki od coca-coli pod spód i nic więcej nie trzeba.
wszystkie podstawki chłodzące można wsadzić w 4 litery.
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Już nie przesadzajmy z tym chłodzeniem, wystarczy że konsola stoi w miare dobrym miejscu np. biurko czy coś a nie schowanya w szufladzie i z nią nic nie powinno się dziać. Tak czy siak jak chcesz to rób tylko nie wiem jak chcesz to zrobić żeby jeszcze dostawała powietrze od dołu. Chcesz ją podwiesić na sznurku? :D (też mam falcona mam go chyba z 6 lat albo i więcej stoi na biurku, a raczej leży i nic się z nim nie dzieje)

Ewntualnie tak jak Zonk wyżej pokazał, swoją drogą dobry patent, choć wypadałoby pod te korki jakąś gume dać żeby konsola się nie ślizgała na drewnie.
 

oslzix

Świeżak
Świeżak
zrobiłem tak jak $z0nk31 ma na zdjęciu, tylko moja konsola leży na panelach z 1,5m od okna balkonowego i jak gram to uchylam balkon to po 2 godzinach grania lekko ciepłe powietrze leci + wymieniłem pastę na CPU I GPU :)
 

Do góry Bottom