Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie, ja gram teraz w Condemned, czeka mnie jeszcze Condemned 2 i się zastanawiam czy jest jakaś gra na x360 co ma podobny lub straszniejszy klimat?
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Zaczekj na Alan Wake tam dopiero będezie klimat. A teraz możesz zagrać w Alone in the Dark
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

AitD cienizna :p

Spróbuj Jerycho :)
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Alone in the dark gram trochę ale nie straszy.
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

AitD wyglada mi raczej na przygodowke niz horror (po kilku h grania), mnie tam przeraza Condemned (1 i 2), jakos wyjatkowo na mnie "dziala" ze boje sie w to grac :) A innych gier jakos nie kojarze, a przydaly by sie.
 

Kasaniec

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Zagraj sobie w F.E.A.R. - powiem że gra potrafi przestraszyć, a do tego to całkiem udana produkcja ;) Polecam
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

kepaic napisał:
AitD wyglada mi raczej na przygodowke niz horror (po kilku h grania), mnie tam przeraza Condemned (1 i 2), jakos wyjatkowo na mnie "dziala" ze boje sie w to grac :) A innych gier jakos nie kojarze, a przydaly by sie.
Dokładnie, bałęm się zacząć w to grać ale wyciszyłem muzę i się przyzwyczaiłem.
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Kod:
Spróbuj Jerycho
To też cię raczej nie przestraszy, w każdej gazecie, ochrzaniali gre za brak, jakieś grozy, jak w innych grach Clive Barkera :p

F.E.A.R. za to jest świetny :) mnie, najbardziej wbił "extraction point".
No i trzeba poczekać jeszcze na Dead Space ;)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

A co sadzicie o Bioshock'u?
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

AITD 5 jest straszniejszy od BIOSHOCKa .... tam tylko nawalasz w Big Dady
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Wez przestań bo nie moge...

jak ty boisz się AitD to zastanawiam się czy sam zasypiasz :eek:

BioShock nie jest straszną grą ale klimatyczną, może w niektórych momentach przestraszyć.
Na 360 nie ma za wiele "strasznych gier" mamy F.E.A.R. i Condemned (2)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

No wlasnie, poza Condemned to zadna gra mnie nie przestraszyla, tym bardziej Alone in the dark-to jakas kpina. W Condemned jedynke balem sie po prostu grac w nocu-i w sumie oto chodzi. A dwojke tez mam,ale jakos skomplikowana mi sie wydaje, gral ktos? Wczoraj odpalilem Bioshocka i na prawde jestem pod wrazeniem. :) Szczegolnie ktoras z pierwszych scen, kiedy zjezdzalem w tej kabinie na dol, pod wode. Dobry byl moment kiedy jakas szalona baba nagle z ciemnosci wyskoczyla nie wiem, z jakims mlotem czy co hehe. :D Mielismy z kumplami niezle rycie. :D Klimatycznie i to bardzo. Do tego grafika bardzo fajna i gra ogolnie bardzo dobrze zrobiona.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Może Doom 4 coś pokaże, w 3 bałem się grać :D Ale klimat zajebisty :D
 

Goryl

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Ja gram w Alone in The Dark V i gra nie jest straszna prawie wacale jedynie no moze momenty jakies ze 2 sie zdazyly ale to raczej ciekawosc niz strach:p.
Za to jak gralem w Blair Witch Project po nocach kiedys to wiele razy sie przestraszylem ale to mzoe dlatego ze to bylo duzo lat temu. A teraz ostatnio gralem tez w Call of Cthulu i wogole gra fajniejsza od AlitD i straszniejsza odrobine ale tez nie wiele. Ciekawe jak bedzie z Silent Hill V bo w zadnego jeszcze nigdy nie gralem... i ciekawe moze zakupic Condement 2 warto?
 

fabio832

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

jak dla mnie najlepsze horrory to silent hill (seria) i fobridden siren teraz te horrory nie są już takie straszne . Musimy czekac chyba na resident evil 5
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Teraz, developerzy pomysłów juz nie mają, pierwsze 3 horrory mnie mogły przestraszyć :-\ Teraz co gram w coś nowego, to normalnie wiem co się w danym momencie stanie, cały czas te same patenty :p
Dlatego tak mocno trzymam kciuki za "Dead Space"
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Czyli kiepsko z horrorkami na X360 narazie jest. Poki co pozostaje np zaliczac horrorki z PS2 bo jest ich tam calkiem sporo. Rowniez trzymam kciuki za Dead Space, przypomina mi troche klimatem filmy Event Horizon i Virus, straszne i gore'owate :)
 

xarr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

Condemned 2 było całkiem straszne.
 

kalafior

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaka gra jest najstraszniejsza z horrorów?

To Alone in the dark to gra to zwiedzania plansz a nie do wystraszenia, comnemned 1 bo teraz to kończę i zaraz zaczynam drugą część to jest straszne, te korytarze, kaszle, dziwne dżwięki, piwnice i tylko światło latarki, i nie ma że broń, walisz kijami, kolesie są na metr od bohatera jak znajdziesz broń to ma max z 4 naboje. Chciałbym coś w podobnego zobaczyć.
 

teki_area

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
condemned jest swietny ale bardzo krótki, jak jest z 2ujką?
 

Do góry Bottom