Jaka gra na długie godziny multiplayer ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

klano2

Świeżak
Świeżak
Witam, tak się złożyło ze miałem poważną chorobę i będę około 2 msc na chorobowym...

Kupiłem sobie xboxa 360 i teraz potrzebuję gry która wciągnie mnie dziennie na długie godziny (multi).

Jak na razie mam - Fifa 15, GTA V i teraz pytanie jaką grę dokupić ? Jakiś cod co ma dobre multi czy coś innego polecacie ? :) Pozdrawiam
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
CoD Modern Warfare i MW2, Forza 4,
 

oscar19856

Użytkownik
Użytkownik
Bettlefield
 

klano2

Świeżak
Świeżak
A jaki BF ? Bardzo bym prosił o podawanie konkretnych części :) Co powiecie na Black ops 2 ?

Bo własnie szukam gry w której nie będzie problemu z znalezieniem ludzi do zabawy :) Pozdrawiam i dzieki
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Modern warfare 3 ma dobre Multi. Jak dla mnie Black ops 2 jest słabe , a z battlefield to 3 albo 4 chociaż min tam 3 jakoś bardziej podchodziła, chcesz grę na długie godziny to polecam
Red Dead Redemption tylko ze jest po ang
Alan Wake może nie jest za długi ale zdobycie wszystkiego (samo cię do tego ciągnie ) trochę zajmie no i ma mega fabułę
Teraz tak z nowszych gier to bierz
Destiny sam myślałem że to gniot ale wystarczy pograć trochę i okazuje się dobrą gra
 

szangg

Użytkownik
Użytkownik
Pare przykładów już padło ale jeszcze nikt nie wspomniał o "oczywistej oczywistości" :) Gears of War 1 albo 3 (2 nie biorę pod uwagę bo tam to multi działało jak chciało, jak jest teraz nie wiem bo już dawno nie grałem)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Od siebie polecam Battlefielda 3, ludzie w tej grze są zawsze. Zresztą sama ostatnio grałam i nie było problemu ze znalezieniem ludzi do grania. W BF 4 również nie było problemu, ale bardziej mi 3ka przypadła do gustu.
Forza Horizon jest świetna, ta gra się nie nudzi i na serwerach również dużo tych ludków jest.
Ostatnio gram w Plants vs. Zombies Garden Warfare. Świetna gra i również na długie godziny. Nie patrz na oprawę graficzną, bo w to trzeba zagrać żeby móc oceniać. Gra zabawna i wciągająca :)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Destiny :):) na setki godzin grania ze znajomymi w sieci.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom