Jaką gre mi polecacie ?

RHCP.

Banned
Tak jak w temacie. Za kazda odpowiec poleci Dziekuje. :)

Zalezy mi ,zeby gralo sie fajnie przezx live
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chcesz FPS'a multiplayer'owego to Battlefield: Bad Company 2. Bardzo dobre multi mają też GTA IV i Red Dead Redemption
 

Mattios123

Użytkownik
Użytkownik
Mafia II jeszcze nie miała premiery, ale polecam ci z tych gier Battlefielda i CoDa
 

Chuck

Banned
Ja polecam Ci bf bc2 gram juz w multi z 13h i nadal chce mi sie gra :p
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Z tych gier brałbym Battlefield B.C.2 .
 

vitos255

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam MW2 oraz bc2
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Modern Warfare 2
Bad Company 2
GTA IV
Mirror`s edge ( bardzo fajna i jedyna taka gierka niema multi )
RDR
 

Sniechu

Użytkownik
Użytkownik
Nie będę oryginalny, ale polecę Ci Bad Company 2 i MW 2. To są gry, przy których można spędzić naprawdę dużo czasu grając po sieci z innymi. Polecam też GTA IV i Red Dead Redemption (w multi jeszcze nie grałem, ale gra jest godna polecenia). Możliwe, że w przyszłości Mafia 2 także Ci się spodoba. :)
 

Poncky14

Użytkownik
Użytkownik
Mi z tych wszystkich najbardziej podobały się Bad Company 2, Just Cause 2 i Mirror's Edge. Ale jeżeli chodzi Ci tylko i wyłącznie o multi to Bad Company 2 z just cause 2 to nie wiem jak jest a mirror's edge ma słaby "multi" tkóre ogranicza się do porównywania wyników z innymi graczami.
 

maciek360

Użytkownik
Użytkownik
Mirrors Edge nie posiada multi, a single jest genialny, najlepszy z gier w jakie grałem ale niestety krótki.
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze Ci polecam Red Dead Redemption - gra na długie godziny przy robieniu na 100%, klimat bardzo fajny. Jeśli nie RDR to tak jak pozostali - Bad Company 2 - również polecam, multi naprawdę może wciągnąć.
 

RHCP.

Banned
Ok dzieki ,mozna zamknac ;))
 

trochos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dirt 2 lub GTA 4 gierki warte uwagi ;)
 

Litwin95

Banned
BF Bad Company 2. Według mnie 100 razy lepsze od COD MW2. Gra jest naprawdę przednia. :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Forza 3, cudowna gra.
Split Second, fantastyczne efekty.
Blur, przyjemne multi ;)
 

Do góry Bottom