Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam.. spodobał mi się ten gatunek gier.. taka bezsęsowna naparzanka.. nie chodzi o to ze jestem bezmuzgiem albo cos;P ale takie gry naprawdę odstresowują (na korzyść NG2) .. co sądzicie o Ninety-Nine Nights .. grał ktoś ?? to coś w tym stylu ??,, aa przy okazji takie pytanie .. jestm w DMC 4 w misji gdzie ciupam się z tym SAVIOREM .. czy jakoś mu tam.. no i niszcze wszystkie punkty na jego ciele.. potem zostaje ten na klatce piersiowej.. no i walnego w niego . pojawia się jakas tam krutka wstawka.. no i nic !! a ztego co wiem powinien się pojawić wtedy pasek życia dla niego.. , ale się nie pojawia .. ktoś pomoże ;P:)
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

NNN jest cieniutkie, proponuje albo Viking BoI albo Conana
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

no dobra.. a coś jeszcze w tym stylu .. no i czy ktoś pomoże mi z tym DMC4 .. czy mam gdzie indziej na forum zamieścić ten temat ;P:)??
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

Gry,dzial Pomoc. :) Ja ci nie pomoge, bo ta gra dla mnie to chlam, NG2 o wiele lepszy. ;]
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

Polecam zaopatrzyć się w PS2 - tam jest masa gier tego typu z seriami God Of War i Onimusha na czele.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

Nie nie, ps2 raczej nie zadowoli kogoś kto już sporo grał na X360 :)

W GOW faktycznie można sie powyżywać, grafika na niskim poziomie jednak... a X wyglada to sporo lepiej :)
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

grafika na niskim poziomie ? ze co prosze ***** ? czlowieku god of war (a w szczegolnosci gow 2) niemal dorownuje pod wzgledem grafiki wczesnym tytulom na x360 ! wyciska doslownie wszystko z ukladów scalonych ps2, jest totalnym arcydzielem pod wzgledem graficznym na poprzednia generacje konsol(mozna sobie nawet wysoką rozdzielczosc ustawic na telewizorze hd ready) a dokladając do tego miodnosc tej gry po prostu powala.

na masterpiece sie nie pluje
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

http://www.got-next.com/media_ps2/god_of_war2/god_of_war22.jpg

Ja tu widzę grafikę standardową dla ps2, kiedyś mi te kanciaste modele i mało szczegółowa grafika nie przeszkadzała ale odkąd mam x360 to jakoś ciężko mi się gra na ps2.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

Furson napisał:
grafika na niskim poziomie ? ze co prosze ***** ?

na masterpiece sie nie pluje
Swiete slowa Furson,doprawdy swiete. ;)
Sa gry ktorych opinie nie mozna szargac chocbysmy mieli jakies na ich temat subiektywnie odczucia.Sacrum to sacrum.
Na przyklad gry od Blizzardu- Diablo2/Starcraft/Warcraft-masa ludzi w to gra po dzis dzien pomimo, ze grafika mocno straszy.
Nintendo Wii-grafa na poziomie pierwszego Xboxa(w porywach)-a jak sie sprzedaje?!pomysl jest wazniejszy niz grafika.

P.S.Sorry za offtop:)
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

spike200 napisał:
Ja tu widzę grafikę standardową dla ps2.
ROTFL

Jeśli dla kogoś w grach liczy się tylko grafika, to naturalnie PS2 może wywołać u takiego delikwenta usmiech, ale bez przesady! Są na PS2 tytuły, międzyinnymi właśnie GOW2, które jak ktoś już słusznie zauważył, nadal prezentują się przyzwoicie. Jednak dla mnie np. grafika jest sprawą drugorzędną i w takie Silent Hill, Metal Gear Solid czy Mortal Kombat 2 mogę grać bez końca.

Nie wspomniałem o tym iż w grach liczy się tylko grafika ;) oczywiście że nie. Chodzi mi głównie o to że gdy człowiek przyzwyczai się do grania w dobrej jakości na dużym telewizorze to niska rozdzielczość ps2 i mało szczegółowa grafika będzie odbierać przyjemność z gry. Nikt przecież nie lubi wysilać wzroku by zobaczyć napis na rozmazanej plamie :p Koniec off-topu //spike200
 

rymcio1987

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

Dobra.. ale dalej poszukuję gry.. tak jak wcześniej ktoś podał.. Conan albo wiking //.. która będzie lepsza?
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

Obie są przeciętne, prezentują podobny poziom.

Na X360 niestety po za NG2 i DMC4 nie ma więcej dobrych slasherów...
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaką grę polecacie w stylu .dmc4, NG2 ..

Zassaj obie i sie przekonasz ktora lepsza ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom