Jaka jest najdłuższa gra !!!

Jablo33

Użytkownik
Użytkownik
Alan Wake z DLC?
 

stonecrusher001

Użytkownik
Użytkownik
Fallout 3 to około 60 godzin gry z wszystkimi misjami pobocznymi.
Oblivion z dodatkami to ponad 110 godzin (ja przeszedłem główny wątek i robie teraz misje dla wszystkich gildi co mi jeszcze zajmie sporo czasu, więc nawet 130/140 godzin może być)
 

ciopcia

Użytkownik
Użytkownik
ale jest jeszcze ff tez sporo czasu moze zajać
 

yaro555

Użytkownik
Użytkownik
Gta IV + dodatek Episodes from Liberty City, dokładnie nie wiem ale gram, gram, gram, gram i gram no i gram i skończyć nie mogę!
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
R.u.s.e.
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
Z wyścigówek moim zdaniem to Forza motosport 3.:)
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
W Fife można grać bardzo długo aż do znudzenia. Długa jest też GTA IV.
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
szkoda że nie chcesz sportówek bo tam skate 1,2 są długie

a tak to fable 2 jak chcesz sie pobawic w acziki to długa :D

i battlefield bad company 2 mozna grac i grac w multi :D
 

endless200

Użytkownik
Użytkownik
Final Fantasy XIII. Gram juz 52 godz co prawda gre przeszedlem ale jeszcze robie misje poboczne i mysle ze jeszcze ładne parenascie godzin mi zajmie zeby gre zrobic na 100%
 

T0Mmy

Banned
Red dead redemption +plus misje poboczne
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Oblivion + 2 dodatki tak jak kolega wyżej mam ponad 120 godzin, a nie ukończyłem wszystkich zadań pobocznych.
 

DevNull90

Użytkownik
Użytkownik
Sims 3 :D
 

Prisonbull

Użytkownik
Użytkownik
Jak gracie na Easy to się nie dziwcie, że gry są krótkie. Ja zawsze wybieram hard i nawet takie (podobno) mega krótkie Modern Warfare 2 zajęło mi 12 godzin.

Gra bez otwartego świata tyle czasu zajmuje, poza tym są jeszcze achievementy, które wydłużają i urozmaicają rozgrywkę - przykład Ensalaved. Trzeba pozbierać wszystkie orby w każdym rozdziale.
Przeciętny sandbox typu Red Dead Redemption, GTA IV czy The Saboteur zajmuje ok. 40.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Sztuczne przedłużanie gry poprzez wybieranie wyższych poziomów trudnosci to masochizm i głupota.
Gra powinna miec długa fabułe, otwarty świat i NIELINIOWOŚĆ. Szczególnie ten ostatni warunek powoduje że gra jest długa, można w nia grać mase czasu. A nie wrzucenie super pr0 el0 hardcore'a żeby gracz 50 razy ginął w jednym miejscu...
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Castlevania zabawa na wiele godzin :)
 

Krawol

Banned
Użytkownik
borderlands omg tutaj żeby przejść grę o boże ze 300 misji

polecam! zeby tez nabic lvl tez trzeba sie po męczyć
 

Fiorek

Użytkownik
Użytkownik
Castlevania zabawa na wiele godzin :)
Zgadzas sie! Gram juz ok 12 godzin, a jestem dopiero w 3 chapterze z bodajze 13 :))
 

MrCybucH

Użytkownik
Użytkownik
Castlevania, Fallout 3, Fallout nv, oblivion i Falbe 3 (13h) to sa gry które sa dla mnie najdłuższe bo sa rpg? i własnie gram wyłącznie gry rpg (Castlevania to raczej nie jest rpg)
 

Nikelski

Użytkownik
Użytkownik
Fallout New Vegas, właśnie przeszedłem, około tydzień grania :), Mass Effect 2 - bez misji pobocznych 25 godzin z hakiem
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
Ja w Fallout New Vegas grałem 14 godzin pierwszego dnia i przeszedłem (od 12 do około 2 w nocy) i dalej gram. Jako najdłuższą grę typuję Dragon Age ;)
 

Do góry Bottom