Jaka jest najdłuższa gra !!!

RamzesPS

Świeżak
Świeżak
Witam.
Nie wiedziałem gdzie napisać tego posta więc wybrałem ten temat, choć zdaje sobie z tego sprawę, że nie pasuje to tutaj.
A mianowicie mam problem z nagraniem gry PES11. Gdy już mam nagrywać obraz płyty poprzez ImGBurn pojawia mi sie taki komunikat...
"Cannot set the layer break position when burning DVD-R DL media" "Do you want to continue"? Za pierwszym razem wziałem Yes...i gra się nagrała, lecz przy próbe odpalenia gry pojawia się komunikat, że płyta nie może zostać odczytana...
Może pomoże ktoś i napisze jak zrobić, żeby chodziła gra i od czego jest ten komunikat?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Michał
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
FIFA 11:) , a tak na poważnie to Castlevania, Fallout 3 i NV, Borderlands, Forza Motorsport 3.
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno najdłuższe są gry sportowe: bo za nim rozegrasz parę sezonów to dość czasu musi minąć.
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
the sims 3 :D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Fajnal Fantazy Czynaście? Albo Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Storm 2, przy grze spędziłem już lekko 35h, a do wycalakowania potrzeba +15h jeszcze :O A walki są wspaniałe i się nie nudzą
 

clinic121

Użytkownik
Użytkownik
Ja całkiem długo grałem w Mass Efect 1 i 2, Oblivion też całkiem długi, Fallout 3.
Tak naprawde to najlepiej kupić grę z dobrym multi bo np kupiłem Fable 2 które przeszedłem w 3-4 dni a następnie kupiłem Halo 3 i gram juz 2 tydzień a jeszcze nie skończyłem kampani bo tu pykne multi tu zrobię 1 misje kampani.
Na dzień dzisiejszy polecam ci Two World 2 gra tworzona przez polskie studio które ma wbudowane Multiplayer jak sami producenci mówią jest to g**** nie z tej ziemi to pewnie single player zawiera kolo 25h+ a multi może być ciekawy.
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
darksiders :)
 

Do góry Bottom