Jaka konsola?

Czachaaa

Świeżak
Świeżak
Witam znawców tematu. Jaką wersję polecacie kupić teraz do ~1100zł
Interesuje mnie aby w komplecie były 2 pady, kabel HD i najlepiej gdyby jeszcze była przerobiona ;) Oczywiście nowa. Mile widziane gotowe linki do allegro ;)
Ewentualnie wszystko nie musi być w jednym zestawie (tj. mogę kupić konsolę z 1 padem i dokupić pad i kabel)

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Może wyjdę trochę na głupka, ale każdy zestaw Elite + dokupienie pada spełnia Twoje kryteria?!

Jeśli jesteś z większego miasta to możesz skorzystać z promocji z marketów i znaleźć jakiegoś speca co Ci poprawi konsole o dodatkowe funkcje.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym na allegro nie kupował, bo podobno policja monitoruje aukcje :)
Jeżeli chcesz taki zestaw jaki napisałeś to ostatnio w MM była elitka, 2 pady, Forza 3, Lego Batman i Pure za 1150zł chyba :) Nie wiem czy jeszcze są - sprawdź
 

Czachaaa

Świeżak
Świeżak
Właśnie głównie pytałem dla tego, że widziałem iż są różne wersje x-box'a (Jasper i jakaś jeszcze) :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja bym na allegro nie kupował, bo podobno policja monitoruje aukcje :)
Jeżeli chcesz taki zestaw jaki napisałeś to ostatnio w MM była elitka, 2 pady, Forza 3, Lego Batman i Pure za 1150zł chyba :) Nie wiem czy jeszcze są - sprawdź
Ma racje, najlepiej kupić nieprzerobioną i przerobić w jakimś serwisie
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
W dziale sprzęt są 2 tematy zakupowe! Tam proszę zadawać pytania a nie robić śmietnik tutaj!
 

Do góry Bottom