Jaką konsolę kupić pod kinecta?

kiedos

Świeżak
Świeżak
Ostatnio u znajomych dużo gramy na ps3 i mova i chciałbym kupić xboxa z kinectem. Mam nadzieję na podobne doznania:)
Chciałbym konsolę kupić na fakturę więc wchodzi w grę tylko nowa. Praktycznie będzie używana do kinecta więc chciałbym przerobioną od razu kupić lub przerobić. Po poczytaniu forum został mi tylko wybór slima 4gb lub 250gb. Różnica prawie 300zł więc spora i nie wiem czy to wykorzystam. Czy gry na wersji 4gb będą dużo dłużej się wczytywały? Z tego co przeczytałem i tak trzeba gry nagrywać na płyty (nie można jak na ps z obrazów grać). Nie wiem czy można np trzymać filmy z kamery i oglądać (pewnie nie). Na razie nie mam pomysłu do czego ten dysk byłby pomocny oprócz szybkości włączania gier, a jeżeli to jest kwestia poczekania 15s przy kolejnym etapie gry to chyba odpuszczę.
Pytanie drugie
Na allegro praktycznie tylko jedna osoba sprzedaje konsole przerobione - 4gb za 900zł do tego za 500zł kinect. Może ktoś zna sklep w okolicach Wrocławia - Legnicy gdzie można kupić przerobioną konsolę? Bo ten z allegro ma trochę negatywów i tu na forum też raczej negatywnie opinie.
 

doronio

Użytkownik
Użytkownik
Pamięć służy do nagrywania gier, lecvz i taK nawet po nagraniu płytke trzeba mieć w napędzie, Jak się nie ma nagranej to wgrywa sie TROCHE dłużej i napęd cały czas chodzi. Na pamięć można ściągać również materiały z sieci XBOX liva np. Dema gier (darmowe) lub za opłatami całe gry, ale to raczej się nie tyczy, skoro chcesz [przerobić.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Kup nowego slima na fakture i daj magikowi na flash
 

mlodybalon

Użytkownik
Użytkownik
Możesz również przerobić rgh. będziesz mógł grać bez płyt tylko z dysku twardego. Jeżeli masz kupić nową konsole to szukaj z przed sierpnia 2011 roku. jak kupisz z sierpnia lub starszą to natkniesz się na napęd 16d5s i płytę główną corona (takiego zestawu nie da się przerobić ani LT ani RGH)
 

kiedos

Świeżak
Świeżak
Czyli podsumowując. Grając tylko offline w kinecta raczej brać 4gb bo więcej na nic się nie przyda, filmów nie można trzymać, internetu nie będę mógł podłączyć. (a może internet można np do IPLA jak na PS3? ).
A czy zna ktoś sprawdzony sklep z nowymi gdzie mi od razu przerobią? Najlepiej Wrocław i okolice?

A może ktoś porównać gry z kinecta do tych z move w kilka osób? Ostatnio graliśmy w sportowe i po prostu rzut dyskiem czy łucznictwo wymiata na ps3.


I jeszcze jedno pytanie. Czy do moich zastosowań może być konsola zbanowana? Bo za 1000zł z kinectem mozna taką kupić? Czy jeżeli trzeba będzie później aktualizować dash to da się to jakoś zrobić?
 

AenimaPot

Użytkownik
Użytkownik
Czyli podsumowując. Grając tylko offline w kinecta raczej brać 4gb bo więcej na nic się nie przyda, filmów nie można trzymać, internetu nie będę mógł podłączyć. (a może internet można np do IPLA jak na PS3? ).
A czy zna ktoś sprawdzony sklep z nowymi gdzie mi od razu przerobią? Najlepiej Wrocław i okolice?

A może ktoś porównać gry z kinecta do tych z move w kilka osób? Ostatnio graliśmy w sportowe i po prostu rzut dyskiem czy łucznictwo wymiata na ps3.


I jeszcze jedno pytanie. Czy do moich zastosowań może być konsola zbanowana? Bo za 1000zł z kinectem mozna taką kupić? Czy jeżeli trzeba będzie później aktualizować dash to da się to jakoś zrobić?
No z "nowymi gdzie od razu przerobią" to będzie inaczej. Bo przerobienie jest wg. producenta nie legalne. Dlatego wątpię że znajdziesz autoryzowany sklep gdzie Ci przerobią konsolę.
U mnie np. jest parę miejsc gdzie przerabiają i sprzedają konsole ale to używane. I to jest w BDG więc trochę za daleko.
 

kiedos

Świeżak
Świeżak
Wiem że nie bedzie gwarancji ale wolałbym od razu kupić przerobioną, większa szansa na poprawne działanie. Chyba że znajdę jakiś sprawdzony punkt we Wrocławiu.
 

Do góry Bottom