Jaką konsolę wybrać? Xbox one X czy Xbox Series S

Sylwinho

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam dylemat i nie wiem jaką konsolę wybrać. Planuję kupić konsolę, ale nie wiem czy wybrać Xboxa One X czy może series s, nie zależy mi jakoś bardzo na napędzie, ponieważ grałem cały czas w gry bez płyt, i teraz pytanie czy jest sens kupować starszą konsole?, czy może faktycznie kupić Series S?. Proszę o plusy i minusy i jak wy uważacie.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupić series s. W stara generację nie ma się co pchać. Nadejdzie czas że nowe gry już na one nie będą dostępne i wtedy będziesz żałował. Obecnie series s ma też nieco lepsze parametry od one x. Jeśli cena będzie pasowała to mimo wszystko brałbym nową generację.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Kupić series s. W stara generację nie ma się co pchać. Nadejdzie czas że nowe gry już na one nie będą dostępne i wtedy będziesz żałował. Obecnie series s ma też nieco lepsze parametry od one x. Jeśli cena będzie pasowała to mimo wszystko brałbym nową generację.
Zgadza się. Cena podobna, a możliwości większe. Starsze gry na XSS dostają Boosta. Szybciej się wczytują itd.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kurde wybór między lepszym złem. Ja znowu nie pchałbym się już w XSS i wolałbym od razu XSX. Pytanie jaki masz budżet i w jakich cenach możesz kupić obie konsole :)

Do góry Bottom