Jaką mam przeróbkę?

patrix77

Świeżak
Świeżak
Witam. Kupiełem xboxa ale jego poprzedni właściciel nie wiedział jaka to przeróbka. Chciałbym to sprawdzić. Gry takie jak np nfs hot presuit nie chodzą wyskakuje błąd. czy jak np wrzucę gta5 i będzie chulać to znaczy że mam lt 3.0? jakie gry chodzą tylko i wyłącznie na lt 3.0? Z góry dzięki i pozdrawiam :)

2.0.16537.0

BO tak Kolega mi dał gry i mówił właśnie że niektóre są nagrane lt 2.0 i mu nie chodzą (on ma 3,0 napewno) i mi one właśnie też nie chodzą wyskakuje mi jakiś tam błąd dysku chyba. więc podejrzewam że mam lt3.0 ale nie jestem pewny ale skoro jemu jakieś gry nie chodzą i mi te sam też nie to chyba logiczne że muszę mieć też lt 3.0 Tak mi się wydaje. a Inne gry od niego działają jak np fifa 13 i on w nią grał na lt 3.0
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
LT nie zależy od nowości gry. Na LT 2.0 też można grać w GTA V. Najoczywistrzym sposobem sprawdzenie jaką masz przeróbkę to jest próbowanie wypalenia gry pod wszystkie LT, czyli spróbuj wypalić jakąś grę (najlepiej jakąś prostą do wypalenia grę, a nie np. jakieś GTA V) najpierw pod LT 2.0, Jeśli nie zadziała to spróbuj wypalić grę pod LT 3.0. A jeśli to też ci nie zadziała to znaczy że masz (chyba) LT 1.9.

Może podaj dash konsoli to ci może trochę pomogę w określeniu przeróbki.
 

patrix77

Świeżak
Świeżak
2.0.16537.0

BO tak Kolega mi dał gry i mówił właśnie że niektóre są nagrane lt 2.0 i mu nie chodzą (on ma 3,0 napewno) i mi one właśnie też nie chodzą wyskakuje mi jakiś tam błąd dysku chyba. więc podejrzewam że mam lt3.0 ale nie jestem pewny ale skoro jemu jakieś gry nie chodzą i mi te sam też nie to chyba logiczne że muszę mieć też lt 3.0 Tak mi się wydaje. a Inne gry od niego działają jak np fifa 13 i on w nią grał na lt 3.0

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Więc masz lt 3.0 ;-)
Przekonasz się o tym na 100% przy nagrywaniu jakiejś gry samemu :p

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Do góry Bottom