Jaka nagrywarka.

ShiZZeRR

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałbym móc sobie nagrywać każdą grę pod mojego LT3.0 i chcę kupić przez allegro nagrywarkę jaką kupić do nagrywania każdej gry?I czy każda nagrywarka pasuje do każdego kompa?
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
to tak jezeli w twojej miejscowosci jest komputronik to mozesz kupic ihasa versja c za 70 zł u nich , ja mam rewizje d i nagrywam bez problemu tylko ustawienia są inne troche , mozesz po chodzic po sklepach komputerowych i popytać i moze znjadziesz rev b bo na allegrogo to naprawde jest drogo
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
aaa i ihas to nagrywarka na sata więc musisz miec sata w kompie
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik

ShiZZeRR

Użytkownik
Użytkownik
Raczej mam ata później sprawdzę czyli ta co podał szczupakoff będzie dobra?
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
powiem ci tak sprawdz opinie tam na stronie osoby ktory maja co pisza , działa tylko przez burner max payload , jak uda ci sie znalezc b gdzis u sibeie w sklepie komputerowym to bierz :) a jak nie to kazdy ihas 124 bedzie ok ja mam d i nagrywam wszystko bez problemu kwestia ustawien dopasowania jak bedziesz mial d to ci dam swoje ustawienia u mnie lux kazda plyte nagrywam zx predkoscia 4x
 

ShiZZeRR

Użytkownik
Użytkownik
Ok to jutro pójdę do komputronika i zamówię b a jak nie będzie to d lub inną byle by 124 tak?
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
najlepiej zajdz do kilku sklepów moze gdzies tanije maja , w komputroniku maja c , ja kupiłem d za 75 zł na poczatku mialem problem z ustawieniami ale jak juz ustawiłem to dziala wszystko bez lipy , nagrywalem ostatnio gta V z 10 razy i kazda dziala i wczesniej z 20 gier tez dzialaja kazda na dysk idzie jak to verbatim to na 100% na dysk sie zgrywa
 

ShiZZeRR

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi mi o jednoznaczną odpowiedź :p Lepiej kupić c czy d ? Gdybym zamówił d pomożesz mi z ustawieniami?
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
wyśle ci moje ustawienia , nie ma najmniejszego problemu sam nagrywam d więc mam wszystko sprawdzone , najlepiej niby jest miec b ale nagrywałem na d i na du dzialaa burner max payload i na c tez dziala tylko na c nie nagrywałem . ustawienia pozniej wrzuce tu bo nie jestem u siebie teraz
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
a jesli chodzi o konkretna odpowiedz to kupuj ihasa 124 b lub c lub d lub du jaka bedzie dostepna i ktora tansza bedzie
 

ShiZZeRR

Użytkownik
Użytkownik
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
tutaj maja c ale bedzie ok ludzie tym nagrywaja ale i tak proponuje ci zebys najpierw przeszedł sie po sklepach popytał moze cos ttaniej znajdziesz albo w tej cenie revizje b dostaniesz nigdy nic nie wiadomo warto sprobowac mysle ja uzywam d i du
 

ShiZZeRR

Użytkownik
Użytkownik

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Tak
 

ShiZZeRR

Użytkownik
Użytkownik
Ok czyli mogę bez obaw kupować i podłączyć do kompa i nagrywać ? :D (wole się upewnić bo jeśli tak to biorę tą)
 

szczupakoff

Użytkownik
Użytkownik
bedziesz musial wgrac do nagrywarki odpowiednie fw i musisz sata w kompie miec i tak wtedy zostanie ustawic ci img burn i bedziesz mial juz wszystko ok
 

ShiZZeRR

Użytkownik
Użytkownik
No a ja mam ATA i co teraz? W ogłoszeniu jest napisane że nagrywarka posiada wejście ATA(SATA)?
 

ShiZZeRR

Użytkownik
Użytkownik
@ref
 

Do góry Bottom