jaką nagrywarkę posiadacie

jarko74

Świeżak
Świeżak
witajcie
jako jednego nie ma takiego tematu szukałem (no chyba że nie dokładnie)
proszę was o zagłosowanie jakie macie nagrywarki i nie macie problemów z wypalaniem kopii zapasowych
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

Yyy, w ankiecie brakuje LG. Ja mam LG. Problemów z wypalaniem kopii nie mam. Modelu nie znam (i nie chce mi się sprawdzać), ale kupiłem ją jakoś w tym roku. :p
 

bartos90

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

Również posiadam nagrywarkę LG model GSA-H44N i żadnych problemów z nagrywaniem kopii nie mam.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

Ja nagrywam pioneerem no nie powiem bo mam dziwne wrażenie że słabo czyta zwykłe dvd ale nagrywa wyśmienicie.
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

ja nagrywam na laptopie i mam bodajze nagrywarke philipsa albo panasonic, nie jestem pewny a na stacjonarce samsung, oczywiscie na lapie bede gierki wypalał bo lepsza :)
 

WieczorniX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

witam!
Ja mam nagrywarkę ASUSA i dopiero mam zamiar nagrywać nią kopie zapasowe. Czy ktoś nagrywa nagrywarką tej firmy i czy nie ma problemów?? Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki!
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

asus to odsc malo znana firma wiec raczej nikt Ci nie odpowie

najlepsza nagrywarka do x360 to oczywiscie pioneer
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

Ja mam ASUSA i moim zdaniem bardzo dobra nagrywara do gier na X360 :) Tylko jaki model posiadasz ? :D Mi się niechce sprawdzać :D
 

WieczorniX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

Dawno mnie nie było... mam model ASUS DRW-1608P2S.
Trzeba wcześniej coś przestawiać i kombinować w ustawieniach itp w przypadku jakichkolwiek nagrywarek tej firmy??
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

nie, robisz to co na kazdej innej nagrywace jedynie w przypadku pionnera warto wlaczyc kalibracje mocy lasera
 

WieczorniX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

ok, dzięki, czyli nie muszę się bawić w jakieś grzebanie w ustawieniach, wystarczy zrobić to co w temacie "nagrywanie kopii zapasowych" i tyle... Już we wtorek, jak tylko przyjdzie konsolka to dam znać jak nagrywarka daje rade...
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

nie, musisz jeszcze zaktualizowac firmware (ale kazdy kto wypala plyty to wie ze jest obowiazkiem...)
 

WieczorniX

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaką nagrywarkę posiadacie

sorry że to tak poza tematem, ale próbowałem aktualizować firmware nagrywarki przez program imgburn ale nie chce mi nic znaleźć... Podalo że moja aktualna wersja to 1.37. Będę próbował dalej bo stronka sie nie chce załadować. Nie wiem co jest grane. W jaki sposób mogę jeszcze zaktualizować firmware nagrywarki??
Z góry dzięki za pomoc. A tak przy okazji to będą moje pierwsze nagrane gry więc dlatego taki problemowy jestem.


Haha!! Dzięki za pomoc z tym biosem grzech1991! Wypaliłem dziś na moim Asusie giere (i to jeszcze na płycie Platinum bo lepszej na moim zadupiu nie mogłem dziś dostać) i wszystko śmiga jak siemasz!! Jutro nagrywam dalej i młuce na nowym Xsie!!
 

kolorowy

Świeżak
Świeżak
mam taka sprawe czy na lapku tez moge wypalic gierki bo słyszałem plote ze nie
 

Mafia 2

Banned
Japonski Pioneer 216D i plytki Japonskie Emtec nic cie nigdy nie zawiedzie nagrywane x 4 zawsze odczyty w konsoli pelen kozak
 

LessThanJake

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam nagrywarke TEAC i swietnie sie nagrywa,0 errorów i w napędzie smiga elegancko :)
 

Do góry Bottom