Jaka neostrada mi odpali ??? bardzo pilne

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Witam To moje staty z liveboxa.
Obecnie mam 1mb. Jaką max neo moge na tym pociągnąć?

Stan linii ADSL Podniesiony
Standard ADSL G992_1_A
Szybkość wysyłania 320
Szybkość pobierania 5312
Tłumienie Bliski koniec : 20.0 (dB)
Odległy koniec : 7.0 (dB)
Sygnał/Szum Bliski koniec : 13 (dB)
Odległy koniec : 25 (dB)
Liczba błędnych pakietów 0
Firmware 0xe15080a
Błędne sek. w okresie 15 min 0
Błędy CRC 0
Błędne sek. w okresie 1 dnia 0
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Zadzwon na infolinie to Ci powiedza ile.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Oni tam na pałe walą. Nie patrza na statsy.

Edek
Sympatyczna kobieta powiedziała, że 6mb pójdzie. Szkoda, bo chciałem chociaż 10mb.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
tak jak mojemu znajomemu dali jakiś badziewny modem i mu rozłączało i wiecznie jakieś problemy, wziął 1 mega, to powiedzieli że trzeba będzie zmniejszyć prędkość, zamieniłem z nim się modemami i mu bez problemu śmiga, więc widze, że oni sami w tej neostradzie nie bardzo mają pojęcie :D





Sent from my kalkulator
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dzwoniłem raz do nich powiedzieli że śmignie 1mbps a nie działało wogóle :) Na infolinii oszukują ;)
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Wziąłem 6 mega i smiga. Ciekawe czy więcej nie poszłoby bo bym sie wkurzył, że taki mały wziąłem
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
Różnie z tym jest - mam dsl 4mbit (zmieniam na neo 10mbit od marca) i zrywało połączenie (okazało się że modem tepsy ssał). Przyjechali "spece" z telekomunizacji - "panie, linia jest tragiczna i dlatego zrywa. Trzeba zmniejszyć na dsl 2mbit". Ja mu na to "zmień Pan ***** ten modem to pogadamy". Zmienił. Chodzi od roku bez jednej zwiechy czy zerwania. W tepsie mówią teraz że nawet 10mbit mi pójdzie a nic przy kablach nie robili.(z parametrów lini wywnioskowali a dzwoniłem kolejno do 3 różnych konsultantów). Zobaczymy.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Bierz max ile chcesz, a jak nie będzie hulać to aneks piszesz i Ci zmniejszają prędkość i obniżają fakturę :)
Ja wziąłem w ciemno 20mbps, a max 14mbps szło więc teraz mam 10mbps.
 

HerlokPL

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie tak jak poprzednik, jezeli jeszcze masz troche czasu to zmień! Weź największą i testuj! Polecam nowego LiveBoxa...
 

Do góry Bottom