• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Jaka przeróbka najlepsza?

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Jaką przeróbkę polecicie? Mam wykupionego Liva do końca roku i będę chciał grać w Cod4 na oryginale do tego czasu. :D

Jak czytałem forum to konkretnej odpowiedzi nie znalazłem dlatego zakładam ten temat, może się przydać. :)

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

przeo_91 napisał:
najlepsz jest iXtreme 99% że bana nie dostaniesz;)
Aha a jaka wersja jest najnowsza? Chyba to jest najnowszy co podałem niżej. Którą wersję predkości najbezpieczniej wybrać chyba taką która mój napęd ma? Czyli na tej przeróbce nie będę mógł grać na normalnych oryginałach? :-\

iXtreme v.1.41 MultiSpeed w czterech wersjach prędkości odczytu do wyboru x2, x5, x8, x12:
- zapewniający ochronę Online przed zbanowaniem konsoli,
- działają tylko kopie z zaimplementowanym Stealth Pathem
- kopie gier z pierwszego Xboxa też muszą mieć Stealth Path
- działają wszystkie oryginały z X360 i starego Xboxa ( tylko te które są emulowane)

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Będziesz mógł grać na oryg jak i na piratach. A prędkość to już zależy od ciebie, im wolniej tym ciszej ale dłuże loadingi i przy zbyt wolnej filmy mogą się przycinać. Polecam wybrać 8x

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

Jak nie naruszysz plomby to możesz później wgrać stary soft i wysłać do microsoft :)

Do góry