Jaka przeróbka najlepsza?

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Jaką przeróbkę polecicie? Mam wykupionego Liva do końca roku i będę chciał grać w Cod4 na oryginale do tego czasu. :D

Jak czytałem forum to konkretnej odpowiedzi nie znalazłem dlatego zakładam ten temat, może się przydać. :)
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

najlepsz jest iXtreme 99% że bana nie dostaniesz;)
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

przeo_91 napisał:
najlepsz jest iXtreme 99% że bana nie dostaniesz;)
Aha a jaka wersja jest najnowsza? Chyba to jest najnowszy co podałem niżej. Którą wersję predkości najbezpieczniej wybrać chyba taką która mój napęd ma? Czyli na tej przeróbce nie będę mógł grać na normalnych oryginałach? :-\

iXtreme v.1.41 MultiSpeed w czterech wersjach prędkości odczytu do wyboru x2, x5, x8, x12:
- zapewniający ochronę Online przed zbanowaniem konsoli,
- działają tylko kopie z zaimplementowanym Stealth Pathem
- kopie gier z pierwszego Xboxa też muszą mieć Stealth Path
- działają wszystkie oryginały z X360 i starego Xboxa ( tylko te które są emulowane)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

Będziesz mógł grać na oryg jak i na piratach. A prędkość to już zależy od ciebie, im wolniej tym ciszej ale dłuże loadingi i przy zbyt wolnej filmy mogą się przycinać. Polecam wybrać 8x
 

fuktu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

stary napisz pierwsze jaki naped masz? rozumiesz ze jak flash napedu zrobisz to gwarancja ci mija ale to jest jeszcze do odzyskania ale bedziesz musial pare zl wydac.

1 jaki naped
2 jaka przerobka ban czy anty ban
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

Mam napęd Benq no i wiadomo jak przerobie konsolę to będę chciał grać w Cod4 [oryginał] przez Live. :) A, że gware trace to wiadomo.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

Jak nie naruszysz plomby to możesz później wgrać stary soft i wysłać do microsoft :)
 

fuktu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

plombe da sie dokupic

jak chcesz grac przez live to bierz anty-ban

ta jest najlepsza czyli iXtreme tak sie chyba nazywa
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

Plomby nie trzeba dokupywać jeśli potrafi się ją dobrze ściągnąć.
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaka przeróbka najlepsza?

Decyzja zapadła będzie iXtreme :D najnowsza wersja dla napędu Benq czyli 1.41. :)
 

Do góry Bottom